Umulmadık anda gelen sevgili

Umulmadık anda gelen sevgili

Aklımda bir arkadaşlık sitesine giriş yapmak hele hele de bir profil oluşturmak hiç yoktu. Her şey o güne kadar devam etti. Yani ben can sıkıntısından patladığım ve arkadaşlık aradığım o geceye kadar. Birden karşımıza çıkan Mavra.net arkadaşlık sitesi ile aradığımı bulmuş oldum. Hemen üye olarak kendime yakın bulduğum birkaç kişiye mesaj attım. Havadan sudan, eğlenceden kederken kısaca herkes ile her konuda konuşabileceğimi gördüm. Kendimi ne zaman sıkıntıda hissetsem hemen girip dertleşmeye başladım.
İşte bu dertleşmelerin birinde ona aşık olduğumu anladım. Her girdiğimde mesaj attığım o adan benim için artık vazgeçilmezlerden biri olmuştu bunu anladım. Özellikle ona mesaj attığımda ve mesajları çok geç geldiğinde her dakika siteyi yeniletmek ve acaba mesaj geldi mi diye bakmam buna en büyük örnek olacaktı.
O da aynı duyguları hissetmiş ve bana buluşma teklifi etmişti. Onu ilk gördüğüm anda doğru insan olduğuna bir kez daha karar verdim. Mavra.net sitesine gerekten teşekkür ediyorum. Böylesine kaliteli bir siteyi bizlere sundukları için, arkadaşlıklar kurmamızı sağladığı için minnettarız. Bence bir ayrılmaz bir ikili olduk artık ve önerim herkese umutlu olmaları olacak. Sizlerde seveceğiniz o kadını ya da erkeği kısaca hayatınızın insanını arkadaşlık sitesinde bulabilirsiniz. Önemli olan ne aradığınızı bulmak olacak ve doğru adresi seçmek olacak. Şuan da bu yazıyı okuduğunuza göre en doğru sohbet sitesini de bulmuş olacaksınız.

27 Ekim 2016 tarihinde Armerian tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.239 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.