Sevgililer Gününde Yalnızlar Kulübü

Sevgililer Gününde Yalnızlar Kulübü

Sevgililer gününde yalnızlar kulübü kurulsa acaba Türkiye’nin kaçtı kaçı bu gurubun içerisinde yer alır. Ama sahte düşünenleri de bu guruba dahil etmek lazım. Yani şöyle: sırf sevgililer günü geliyor diye sevgilim olsun diyerek bir birlikteliğe başlayanlar var. Onları da bu guruba almak lazım. Çünkü sonuçta ortada kural ihlali var. Şimdi bazılarınız olur mu öyle şey sende yani diyebilir. Sırf sevgililer gününü yalnız geçirmemek için sevgili olanları ben bizzat gördüm ve şahit oldum. Yani siz rast gelmemiş olabilirsiniz ya da rast gelseniz de işin içini bilmiyor olabilirsiniz. Belki gözlerimle şahit olmamış olsaydım ben de inanamazdım böyle bir durumun olabileceğine. Yalnız geçen sevgililer günün de sohbet siteleri içerisinde gezinenler gurubundayım ben. Yani sevgilisi olmayıp da umudu olanlardanım. Sizler de yalnız kaldığınız sevgililer gününüz için böyle bir plan düşünebilirsiniz.

Sevgililer Gününde Sohbet Siteleri

Sevgililer gününü benim gibi yalnızken sohbet siteleri içerisinde geçirenler o gün oranın nasıl olduğunu çok iyi bilirler. Bilmeyenlere de anlatalım bakalım. O gün sohbet odaları hep yalnızlar ile doludur. Site içerisinde herkes sevgililer gününde yalnızlar kulübüne girmiş gibi hissedersiniz kendinizi. Baştan canınız sıkkındır azıcık da umudunuz vardır. Belki tam da sevgililer gününde çıkıp gelecektir o hayalinizdeki özel insan. Merak etmeyin sohbet siteleri içerisinde sevgililer günü çok özeldir. Sohbetler canlı, neşeli, gırgır, şamata ve esprili geçer. O gün tek bir konu üzerinde kimse yalan söyleyemez. Kimse sevgilim var diyemez. Çünkü sevgilisi olan hiç kimse böylesine özel bir günde sohbet odaları içerisinde zaman geçirmez. Ayrı şehirlerde bile olsalar o gün için muhakkak buluşurlar. Oldu ki çok özel bir durum oldu bir araya gelemediler ve sohbet odaları içerisinde yazışmayı tercih ettiler. Bu da çok çok am çok ender görülen istisnai bir durumdur sonuçta. Zaten onlar da yazışsalar bile sevgilileri dışında kimseyle yazışmazlar.

14 Aralık 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.43 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.