Kolpaçino 3. Devre Full HD İzle

Kolpaçino 3. Devre Full HD İzle

Film İsmi: Kolpaçino 3. Devre
Yönetmen: Şafak Sezer,
Oyuncular: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ferdi Akarnur, Tuğba Melis Türk, Ali Çatalbaş
Yapım Yılı: 2016 – Türkiye
Yapım Tarihi: 11 Mart 2016
Yapımcı: KRM Yapım
Senaryo: Şafak Sezer
Tür: Komedi, Yerli Film, 2016 filmleri

Filmin Tüm Serileri: Kolpaçino (2009)
Kolpaçino: Bomba (2011)
Kolpaçino 3. Devre (2016)
Film Özeti: Özgür (Şafak Sezer), Sabri Abisinden yediği kazık sonrası eşi Cemile’den (Aydemir Akbaş) ayrılmıştır. Çocuğun velayetini de Cemile almıştır. Çocuğunu görebilmek için mahkemeye başvurur ve gerekli izni alır.

Özgür, bu can sıkıcı olaylar ile uğraşırken babası Kudret’in vefatını da üzerine gelir. Geçim sıkıntısı artan Özgür çareyi eskiden yapmış olduğu işte bulur ve oturduğu villayı film ekiplerine kiralamaya karar verir. Geçimini bu şekilde karşılamaktadır.

Kaçak Mertay ile Sabri ülkeye geri dönmüştür. Kendilerine açtıkları ofiste emlak ve inşaat işleri ile ilgilenmektedirler.

Başkan lakaplı mafya babasının (Erkan Petekkaya) adamlarından birinin telefonu tartışma sırasında Özgür’ün telefonu ile karışır. Sese karşı takıntılı olan mafya babası ‘Başkan’, filozofik tavırlar sergilese de deliliğin üst sınırlarında yaşayan bir adamdır.

Özgür çalan telefonu kendi telefonu bilerek açar. Arayanlar aslında Mafya babası ile görüşmek için hattadır. Oysa Özgür kendini arayanların villasını kiralayan film yapım ekibinden olduğunu düşünür. Ödeme yapacaklarının duyunca sevinir. Çünkü geçim sıkıntısı yaşamaktadır ve beklediği kira ödemesini alacaktır. Telefonda yer belirlerler ve buluşurlar. Buluştuklarında aldığı zarfta 20 tane 1 milyon dolarlık banknot ile karşılaşır. Özgür’ün aklına hemen mafya babası ‘Başkan’a ait paraları alıp kaçmak gelir. Daha planlar yaparken olayın haberini alan başkan ve yanındaki adamları Özgün’ün peşine düşer ve izini bırakmaya da hiç niyetli değillerdir.

Kolpaçino 3. Devre filmine ait fragmanı, partlı videosunu ve tek part videosunu bulabilirsiniz.

Hepinize iyi seyirler diliyoruz.

 

Fragman

Part1

 

 

Part2

 

Part3

Tek Part:

7 Kasım 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.195 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.