İlişkimizin 2. Ayı Kutlu Olsun

İlişkimizin 2. Ayı Kutlu Olsun

Hayatınıza bazı insanlar girer ama öyle yerli yerindedir ki? Öyle doğru insandır ki? Onu hiç ummadık bir yerde dahi bulabilirsiniz. Örneğin ben hayatımın erkeğini Mavra aracılığı ile buldum. Amacım hoş bir sohbet içine girmek ve yeni insanlar tanımaktı ama bunun dahası oldu ve hayatım en güzel şekilde renklendi.
Aslında o sabah uyandığımda neden o kadar mutlu olduğumu anlamamıştım. Sebepsiz olan mutluluğum demek ki birazdan onun bana mesaj atması ile pekişiyor olacaktır. Bazen derler ya dış görünüşe bakmayın içine bakın diye. İşte ben tam da onu yaptım. Esmer erkekleri beğenmeme rağmen ona bir şans verdim ve hayatımın en güzel arkadaşlığını ve sonrasında da beraberliğini yaşamaya başladım.
Bence sizlerde kendinizi yalnız hissediyorsanız, hayatınıza bir renk gelsin diyorsanız benim gibi hemen arkadaşlık sitesi olan Mavra sitesine üye olun ve kendinize uygun olan binlerce arkadaş içinde size en yakın olanlarını bulmaya başlayın. İstersen sadece birkaç arkadaş ile dertleşmek isteyebilirsiniz, isterseniz sizin için özel biri ile arkadaşlık yapabilirsiniz.
Biz beraberliğimizin şuan da 2. Ayındayız ama bu yıllar geçtikçe yıllanacak bir ilişki olacak bundan eminiz. Bu mutluluğumuzu sizler ile paylaşmak istedik. Sohbet sitesinden aşık olacağım adamı bulmak ve onunla en güzel vakitleri geçirmek aklımın ucundan geçmezdi ama ben artık körkütük aşığım herkes bilsin istedim.

27 Ekim 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.212 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.