İfritin Diyeti Cinnia İzle

İfritin Diyeti Cinnia İzle

 

İfritin Diyeti Cinnia Türk korku sinemalarının sıradanlaşmış konularından biri haline gelen Kur’an-ı Kerim’de de bahsedilen varlıklar olarak bildiğimiz cin temalı yapımlar oldukça revaçta olsa da artık beyazperde tutkuları tarafından sıradan bulunmaya başladı. Ama buna rağmen bu tarz filmler gişe konusunda birçok kategoriyi geride bırakıyor.

Gişe rekorlarını kıracak bir Türk korku filmi daha geliyor. İfritin Diyeti Cinna daha çekim aşamasındayken birçok seyircinin merakını uyandırmayı başarmıştır. Konusunun gerçek olaylardan kaynaklandığı filmin çekim esnasında gerçek Mühr-ü Vekilden yardım alınmıştır. Filmin konusuna gelince Yusuf, Murat ve Murat’ın Sevgilisi olan Elif bir korku filmi çekmeye karar verirler. Bunun için bir Mühr-ü vekilden konular hakkında yardım istemeye karar verirler. Daha sonra filmin konusu olarak düşündükleri konuları yaşamaya başlarlar. İyi seyirler.

15 Nisan 2016

2016 – Türkiye

Gerilim ,  Korku

Özgür Özberk,  Şahin Yiğit

Özgür Özberk ,  Gülşah çomoğlu ,  Serap Önder ,  Kirkor Dinçkayıkçı ,  Fatma Öney

İbrahim Hakkı Öztürk

29 Mart 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.262 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.