Hayat Tesadüfleri Seviyor

Hayat Tesadüfleri Seviyor

Hayat tesadüfleri gerçekten seviyor. Ben bunu Mavra.Net ile çok daha iyi anladım. Eşim Merve ile biz bu sitede tanıştık. Yıl o zaman 2004. Aradan 12 yıl geçmiş ve biz şu an 9 yıllık evliyiz. Hiç de az bir zaman değil. Aslında ben bu yazıyı o zamanlarda yollayacaktım sizlere. Ancak Mavra.Net geçici bir süre kapanmıştı. Tam yazımı yollamak için siteye girdiğimde erişememiştim. Kısmet bu zamanaymış. 12 yıl sonrasına. Allah’ın birliğine emanet, çok mutlu bir yuvam, bir kızım, bir oğlum ve de dünyalar güzeli kraliçem var. Benim bu güzelliği ve mutluluğu yaşamama vesile olan Mavra.Net’e çok çok teşekkür ediyorum. Hem kendi adıma hem de eşimin isteği üzerine onun adına. Sohbet siteleri içeresinde mutluluk mu olur demeyin. Biz bulduk. Belki sizler de bulursunuz.

Asıl ilginç ve güzel olan bizim tanışma hikayemiz. Sizleri ilişkimizin sonucu kadar tanışma hikayemiz de etkileyecektir. Bundan eminim. Belki de daha fazla şaşıracaksınız. Sohbet sitesi olan Mavra.Net’e, eşim bir arkadaşının profilini alarak dahil olmuş. Sadece merakını gidermek için 2 gün sitede yazmış. Ne olduysa onun bu merakı ve 2 günlük denemesi ile oldu. Ben de bir arkadaşımın profilini kullanıyordum. Onun profili ücretli profildi mesaj atabiliyordum ve sağ olsun arkadaşım da onun profilimi kullanmama izin veriyordu. Şimdi Mavra.Net 12 yıl önce bu yaptığıma kızacak. Çünkü başkasının profil bilgileri ile yazışma yapmak tabi ki doğru değil. Bunu asla savunmuyor. Haklılar. Belki de mu gönderdiğim mesajımı yayınlamak için uygun bulmayacaklar ona da hak veririm. Ancak ben yine de yaptığım yanlış da olsa sonucundaki muhteşem mutluluğu sizler ile paylaşmak istedim.

Hayatın tesadüfleri belki sizin için de sadece 2 günlük bir fırsatın içerisinde gizlidir. Demem o ki mutluluğun ve sevginin nereden geleceği belli olmuyor. Chat sırasında bile size bulabiliyor. Yeter ki istesin. Bizim mutluluğumuza vesile olduğun için teşekkürler Mavra.net.

9 Aralık 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.53 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.