Bir Aşk

Bir Aşk

Zamanın birinde Deli dolu ama özü sözü bir kız varmış.Herkes bu kızın peşinde deli divane olurmuş ama kız hiç oralı olmazmış. Kalbini hapsetmiş aşka hiç kimseye açmamış ne kalbini ne de içinde büyüttüğü sevgiyi.. Bu kız öyle bir kızmış ki tek istediği sadece kalbinde onun bile bilmediği bir yere dokunup içindeki kelebekleri harekete geçirecek o büyüyü ona yaşatacak kişiyi bekliyor olmasıymış.
Günler,aylar hatta yıllar geçmiş ama kız kimseye kalbini açmamış. Onca zaman sonra karşısına biri çıkmış. Kız çocukla konuşmaya başlamış.Konuştukça ilk defa birine karşı içinde tuhaf duygular hissetmeye başlamış fakat bu çocuk ile kız farklı şehirlerde yaşıyorlarmış. Çocuk kızın olduğu yere tatil amaçlı gelmiş ve o şekilde tanışıp konuşmaya başlamışlar. Kız çocukla konuştuğu zaman heyecanlanıp içi kıpır kıpır oluyormuş. Kız öyle mutluymuş ki sanki göklerde geziyor. Çocuk mesaj yazar diye gözünü telefondan ayırmazmış ondan gelecek her bir mesaj onun için artık paha biçilemez bir hal almaya başlamış. Sabahları onun mesajı ile güne başlayıp onun yine bir mesajıyla gözünü geceye kapamış. Sonra çocuk için tatil bitmiş İstanbul’a dönme hazırlıkları yapmaya başlamış. Kız üzülmeye başlamış ya göremezsem ya mesafe bu hissettiğim duyguların bitmesine sebep olurda bizi bitirir yıpratır diye endişe etmeye başlamış.Yine derin bir hüznün içine kapanmış.Çocukla o son gün yemeğe gidip yine birbirleri ile vakit geçirmişler.öyle mutlularmış ki sanki birbirleri için yaratılmışlardı. Ve ayrılık vakti gelmişti. Kız ve çocuk birbirlerine sımsıkı sarılıp yine görüşeceğiz diye birbirlerine söz vermişlerdi..
Çocuk İstanbul’a döndüğünde kızı aramaktan hiç vazgeçmedi sanki o mesafeler onları birbirlerine daha çok bağlamıştı. Aşkları daha da artıyor daha bir deli seviyorlardı. Çocuk İstanbul’a döndükten 2 hafta sonra tekrardan kızın yanına gitmiş. Kız onu karşısında görünce gözlerine inanamayıp ağlayarak ona koşup sarılmış. Kız ilk kez kalbini birine açıp ilk defa aşık olunca mesafeler onları yıpratır sanıyorken çocuk ona mesafenin aşkı yaşamak için engel olmadığını gösterip yaşayacağımız daha çok günlerimiz olacak diye söz vermiş..

26 Ekim 2016 tarihinde Armerian tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.230 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.