Belçika Sohbet

Belçika Sohbet; Belçika sohbet sayfaları, Belçika sohbet odaları, Belçika Türk sohbet, Belçika sohbet ve muhabbet sayfalarımızda konuşa bilirsiniz. Belçika sohbet, Belçika Sohbet odası ve Belçika sohbet sayfalarımızdan yabancı ülkeler adına hitaben yazmış olduğumuz sohbet Belçika sayfaları tanıtımlarını içeren makalemizde bugün Türk vatandaşlarının yoğun olarak yaşadıkları ülkelerin arasında bulunan ülke Belçika’ya hitaben tanıtım yazımızı yazarak Belçika da yaşayan gurbetçi arkadaşlarımız ve kardeşlerimizin sayfalarımıza girişlerini sağlamış olacağız.

Belçikalı Kızlarla Chat; Belçika ya da resmi adı ile Belçika Krallığı bir Batı Avrupa ülkesidir Nostaljik bir havaya sahip olan şehirleri mimarisi, tarihi yerleri ile ilgi çeken; Avrupa Birliği’ne üye olan bir ülkedir.

Batı Avrupa’da, Kuzey Denizi’nin kıyısında yer alır. Kuzeyinde Hollanda ve doğusunda Almanya, güneydoğusunda Lüksemburg, güney batısında Fransa ile komşudur.

belcika sohbet, belcika sohbet sitesi

Belçika Chat

Belçika Chat; Başkent ve en büyük şehir Brüksel; diğer büyük şehirler Antwerp, Ghent Charleroi ve Liège dir. Belçika’yı kısa ve öz tanımlayacak olur isek mevsim olarak kısmen bizim ülkemiz gibi 4 mevsimi yaşayan bir ülke değil genel olarak yağmurlu bir iklime sahip olan ülkenin ormanlık alanları bol ve her mevsim yeşil bir doğaya sahiptir. Ülkede binalar genel olarak taştan yapılmış ve farklı bir görünüme sahiptir ülkede en fazla göze çarpan siyahî, Ermenilerin yoğun olmaları ve bir o kadarda Türklerin ve Azerbaycanlıların yaşadığı yoğun olarak bilinmektedir. Yaşadıkları ülkedir bu ülkeyi ziyaret etme şansım oldu lakin fazla kalmadığım için Hollanda ya da Almanya kadar bilgiye sahip değilim mesela kültürleri nasıldır bilmem insanları hakkında da bilgim yok ve yemek kültürlerini de bilmem ne yer ne içerler kısa bir gezinti sonucunda bildiğim doğa olarak harika bir ülke.

İnsan Belçika’da ve diğer ülkeleri hep merak etmiştir her yönüyle bilmem tanımak ister bu ihtimalde hepimizde olmadığı için yabancı ülkeler hakkında araştırarak bilgi sahibi olabiliriz çeşitli ülkeler hakkında bilgi sahibi olmanın ikinci bir yolu ise sohbet Belçika sayfalarına katılan gurbetçi kardeşlerimiz ve arkadaşlarımızdır.

Türkiye sohbet sitesi olarak yabancı ülkelere hizmetlerimiz dolayısıyla her ülkede ikamet eden vatandaşlarımızın sitemize katılması ve yaşadıkları ülkeler hakkında bilgiler vermeleri ve onlarla tanışarak arkadaş olmak buradan gurbette yaşayan kardeşlerimizi sayfalarımıza davet eder hoş sohbetle konuşmalarını isteriz.

Belçika Sohbet Odaları

Belçika Sohbet Odası, Belçika Sohbet Odaları, gurbetçi sohbet ve gurbet sohbet kelimeleri ile Türkiye sohbet sayfaları tarafından Belçika ülkesi ve Belçika da yaşayan Türk vatandaşlarımıza orda olduklarını da belirtmekteyiz. Dünyada yer alan yabancı ülkelerin tamamı için faaliyet gösteren sitemizin amacı yeryüzünde yaşayan Türkleri ve diğer ırkların aynı çatı altında toplayarak tanıştırmak ve arkadaş olmalarını sağlamak.

Galiba yıl 1960larda başladı yurt dışına çalışma amaçlı göçler ilk olarak Avrupa ülkelerinin bazıları Belçika Almanya Hollanda gibi ülkelerin işçi alımlarını başlatması ile çok sayıda vatandaşlarımız baş vuruda bulunmuş ve sağlık kontrolleri yeterli olanların talepleri kabul edilerek ilk kafile vatanlarını sevdiklerini geride bırakarak bu ülkelere doğru yola çıkmışlar Geçim davasına ülkelerini terk etmek zorunda kalan gurbetçilerin sadece tek hedefleri vardı. Türkiye’de ufak bir iş yeri açmak için biraz para biriktirip geri dönmekti yıl 2022 gidenlerin Birazı birikimlerini yaparak geri dönse de çoğu gittikleri ülkelerde halen yaşamaktalar ve bunların nesilden nesile arttıklarını düşünürsek kaç nesil olmuştur. Bunu tahmin edecek olursak son verilere göre 4 veya 5 kuşak gurbetçilerimiz vatanlarından ayrı yabancı ülkelerde yaşamlarını sürdürmekteler.

Belçika Sohbet Siteleri

Belçika Sohbet Siteleri; Başka ülkelerde yaşamak için gidenlerin diğer yönden düşünecek olur isek insanın içini acıtan en acı tarafı genç yaşta sağlıklı gidenlerin birçoğunun vefat etmesi sonucunda ülkelerine kavuşmaları hasretle özlemle geçen koca bir ömür belki yazmak veya konuşmak insana kolay geliyor gurbette yaşamın zorluğunu vatan hasretini birde bunu yaşayanlara çekenlere sormak gerek işte o zaman hepimiz anlarız ve belki de özendiğimiz Avrupa yaşantısı aklımızdan bile geçirmeyiz Konumuzun geçtiği ülke hakkında öyle yazılmış örneklerden değil de kendi gözlemlerimden dile getirecek olursam Belçika ya gittiğim zaman yağmurlu bir hava vardı zaten genel olarak 4 mevsim yağışlıdır ülkede Türkler Ermeniler ve siyahiler görmüş olduğum yabancı uyruklu insanlar bunlardı ve ülkenin doğası iklim şartlarından dolayı ormanlık ve yeşil araziler şehir merkezi ise gayet bakımlı çiçeklerle ağaçlarla süslenmiş güzelliği ve ilginç taş binaları gördüğüm ülkeler arasında farklı bir görünüşe sahip olan ülkede çok sayıda Türk vatandaşımız ikamet etmekteler ve bir çoğu da orada kendi iş yerlerini açarak hayatlarına devam etmekteler sizlere Belçika sohbetten iyi sohbetler dileriz.

Yerli ve Yabancı Avrupalı muhabbetçiler burada sizleri bekliyor!

#BeLÇiKa – odamız sizlere 7/24 kesintisiz muhabbet etmeye davet ediyor..

#Yarışma – oyun ve eğlenceli anlar yaşamak için kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

#Bulmaca – kalan soruları tamamlayarak puanları hanenize yazdırabilirsiniz..

#Radyo – kanalımız üzerinden müzik dinleme imkanı bulabilir, şarkıcı adı şarkı ismi ve eserin adı şeklinde şarkı dinleme imkanı bulabilirsiniz.

#OperHELP – yardım odamıza giriş yaparak öneri ve şikayetlerinizi bildirebilir, online destek hattımızdan ücretsiz olarak faydalanma imkanı bulabilir, yöneticilerimizin size voice (+v) vermesiyle birlikte AÇIK ve NET bir şekilde yetkililerimiz bildirebilirsiniz.

Yeni Ortam Yeni Arkadaşlıklar