Yeni Tomb Raider Mı Geliyor?

Yeni Tomb Raider Mı Geliyor?

Yılların oyunu olan ve herkesin severek oynadığı oyunlardan bir tanesi olan Tomb Raider’da yeni bir seriye yolculuk başlıyor gibi duruyor. Zira bugün çok farklı bir sızdırma hikayesiyle sizlere Tomb Raider’ın hikayesini anlatacağız.
Bugüne kadar bir çok yerde birden fazla sızdırma hikayesi vardı. Hatta bilirseniz Assassin Creed 4’te çok farklı bir sızdırma olayı vardı ve oyun ilk defa bir uçakta görüntülenmişti. Şimdi ise yeni Tomb Raider serisi bir metroda görülüyor. Keskin gözlü yolcu hiç kaçırmıyor ve Tomb Raider logosunu görür görmez telefonuyla fotoğraf çekiyor. Görselde yer alan materyaller Power Point ile hazırlanmış gibi dursa da bu materyalleri kimin oluşturduğunu bilmiyoruz.
Yeni Tomb Raider serisi bir Reddit kullanıcısı olan Tripleh280 tarafından keşfediliyor. Metroda yolculuk yaptığı sırada bir yolcunun bilgisayar ekranında Tomb Raider logosunu görüyor ve detaylı bir şekilde bakınca logonun yeni seri olan Shadow of the Tomb Raider serisine ait olduğunu farkediyor. Hızlı bir şekilde bu anı fotoğraflayan Reddit kullanıcısı aynı hızda çektiği fotoğrafı Reddit’e yüklüyor.
Oyun yapımcısı olan Square Enix ise bu olayla alakalı olarak şunları dedi; ‘’Etrafta bizimle alakalı bir çok dedikodu olabilir. Tomb Raider serisi ile ilgili olan hiçbir dedikoduya, söylentiye kulak asmıyoruz. Herhangi bir yorumda da bulunmuyoruz.’’ Bakalım bu görsel ne kadar doğru çıkacak?

1 Kasım 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 1 yorum yapıldı.77 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.

Bu Yazıda 1 yorum yapılmış

  1. Gulçin
    2 Kasım 2016, 15:18

    Güzel bi seri olur umarım

Yorum Yap