Victoria’s Secret Defilesiden Müthiş Anlar

Victoria’s Secret Defilesiden Müthiş Anlar

Her yıl düzenlenen Victoria’ s Secret defilelerinden bu yıl olanı geçtiğimiz günlerde gerçeklerştirildi. Aslında defile yerine buna Şov demek daha mantıklı. Birbirinden ünlü yüzler bu şovda yerlerini aldılar. Gigi Hadid, Kedall Jenner, Adriana Lima ve Alessendra Ambrosio gibi  bir birinden çekici ve güzel isimler Victoria’ s Secret defillesinde nefesleri kestiler.  Giydikleri kostümle sahneyi adeta bir şova dönüştüren ünlü isimler kendilerini izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Geçen yıl bu görkemli Victoria’ s Secret defilesinde yer alan modeller  bu yılda podyumda yerlerini korudular. Her yıl kanatlara ağırlık verilen defilede bu yıl çok fazla kanat yoktu.

Her yıl gelenek haline gelen Fantasy Bra’yı bu yıl 2010 yılından beri Victoria’ s Secret meleği olan Lily Aldridge sergiledi. Mouawad isimli ünlü bir kuyumculuk şirketi bünyesinde üretilen havai fişek temalı sütyen tam 6 milyon TL değerindedir. 6 bin 500 tane elmas, sarı safir, pembe kuvars taşı ve mavi topaz ile süslü bu fantazi sütyenin yapımı yaklaşık olarak 685 saat sürdü.

Bı görkemli şovda Selena Gomez, Ellie Goulding ve The Weeknd sahne almıştır.

 

 

vectoria6

vectoria5

victeroia4

vectoria3

5642e5f218c7731ba0c5c9a9

victoria

victoria8

victoia7

 

13 Kasım 2015 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.75 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.