Turkcell, Dropbox’un Rakibi Oldu!

Turkcell, Dropbox’un Rakibi Oldu!

Turkcell günümüzün modern ve kendisini sürekli geliştiren bir alt yapı, gsm operatör firması olmasıyla bilinir. Alt yapısını her daim güncel tutan ve müşterilerine daha iyi bir hizmet vermek isteyen Turkcell, bulut hizmet teknolojisi olan servisinin adının Lifebox olarak değiştirdi. Yeni yapılanmasıyla beraber artık Turkcell’de Lifebox ile Dropbox gibi hizmetler sunacak.

Şuanda Lifebox uygulamasının 3.2 milyon üyesi mevcut ve bu sayı her geçen gün daha da artıyor. Yeni ismiyle Dünya’ya açılmak isteyen Lifebox uygulaması özellikleriyle fazlasıyla dikkat çekiyor. Yenilenen bulut hizmeti teknolojisi sayesinde fotoğraflarınız ve videolarınız artık çok daha kolay bir şekilde bulunabilir hale geldi. Örnek vermek gerekirse; ‘’İstanbul’da çekindiğiniz bir fotoğrafı bulmak istiyorsanız Lifebox’un arama kutusuna İstanbul yazmanız yeterli olacaktır.’’

Bununla bitmiyor. Bulduğunuz fotoğraflardan veya videolarınızdan kendinize özel kolajlar oluşturabilirsiniz. İsterseniz uygulama sayesinde yeni bir hikaye oluşturabilirsiniz. Uygulamayı kullanan kişiler dilediği zaman galerisinde yer alan fotoğrafı baskı yaptırabiliyor. İsterse kupa baskısı, isterse puzzle, isterse de kanvas tablo baskısı yaptırabilir. Uygulamayı kullanan kişiler 2.5 milyon GB üzerinde veriyi Lifebox’da saklıyor. Güvenle yedeklemenin yeni adı sanırım: ‘’Lifebox’’ oldu. Turkcell’in yeni uygulaması olanTurkcell Lifebox’u uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca Platinum kullanıcısıysanız Turkcell size 500 GB hediye saklama alanı ve 5 GB hediye mobil internet hakkı verecek.

 

11 Kasım 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.51 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.