THY’nin Yeni Reklam Yüzü: ‘’Zach King’’

THY’nin Yeni Reklam Yüzü: ‘’Zach King’’

Vine platformu ile ününe ün katan ve günümüzün en çok tıklanan isimlerinden bir tanesi olan Zach King, Türk Hava Yolları ile anlaşma yaparak yeni reklam projesinde yer alıyor. Yaptığı videolarıyla ve şakalarla herkesi büyüleyen Zach King bakalım THY’nin videosunda neler yapacak?

Vine denilince akla ilk gelen en popüler isim Zach King’tir. İlk çektiği vine’dan son çektiği vine’a kadar hepsinde herkesi büyüledi. Bu popülerliğini yaptığı videolarla günden güne arttırdı ve şimdi Türk Hava Yolları’nın reklam filminde yer alıyor. Dünya’nın en başarılı havayolu şirketi olarak gösterilen Türk Hava Yolları, Zach King ile yaptığı anlaşma sonrası hem Türkiye gündemine hemde yabancı basına bomba gibi düştü.

Türk Hava Yolları’nın yeni reklam yıldızı Zach King, Twitter üzerinden sürekli #magiconboard etiketiyle video yayınlıyor. THY uzun süre gündemden düşmeyecek ve Zach King ile tüm dünya basınına adını çok daha iyi bir şekilde duyuracak gibi görünüyor.

Twitter’da ve Vine’da olduğu gibi THY’nin yeni reklamları da ortalama 10 saniye. Yani 10’ar saniyelik videolar halinde reklamlar bulunuyor. Bu reklamların hepsi günde 1 veya 2 adet olmak üzere Twitter üzerinden #magiconboard etiketiyle paylaşılıyor. Peki, sizler neler düşünüyorsunuz? THY, Zach King ile daha başarılı bir profil çizebilecek mi? Bize sorarsanız; ‘’Zach King’in hayranları THY’nin reklamlarına bayılacak!’’ Reklamları izlemek için Twitter’da #magiconboard etiketini araştırabilirsiniz.

31 Ekim 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.110 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.