The Pack

The Pack

The Pack 2015 Avustralya yapımı ve 13 KAsım 2015 gösterimli bir filmdir. Gerilim ve korku tadındaki film izleyicisini 90 dakika boyunca soluksuz anlar vaat ediyor. Korku filmi yönetmenleri arasında sesini duyuran Nick Robertson The Pack ‘ ın da yönetmen koltuğunda oturuyor. Filmin yöetmeni kadar senarist ve yapımcılarıda oldukça ünlü. Evan Randall Green filmin senaristiğini üstlenirken, yapımcılığını da : Elliott D. Yancey üstleniyor.
The Pack filmini mutfağı kadar oyuncu kadrosuda müthiş isimlerden oluşmaktadır. Anna Lise Phillips , Jack Campbell , Charles Mayer , Kieran Thomas McNamara ve Hamish Phillips filmin oyuncu kadrosunu oluşturan kaliteli isimlerdir.
The Pack filminin konusu oldukça ürkütücüdür. Adam Wilson şehire oldukça uzak bir çiftlikte ailesi ile birlikte hayatını devam ettirmektedir. Wilson bir gün ahırdaki küçük baş hayvanların eksildiğini farkeder. Kurduğu kurt kapanşarıda işe yaramaz. Gece eve hırsızın girmeye çalıştığını düşünen Wilson çareyi polislere haber vermekte bulur. Gelen polislerin saldırıya uğramasının ardından Wilson ve ailesi gecelere evlerine girmeye çalışanın hırsız değilde canavar oluğunu anlarlar.

13 Kasım 2015 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.71 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.