Spectre

Spectre

2015 İngiltere ve ABD ortak yapımı olan filmin gösterim tari 6 kasım 2015 günüdür. İzleyenlere casusluk, aksiyon, suç ve macere alanlarında unutulmaz 148 dakika sunuyor. Spectre filminin yönetmen koltuğunda oldukça usta bir isim oturuyor. Asiyon filmlerinin en iyi yönetmenlerindenn biri olan Sam Mendes Spectre filminin yönetmenliğine imza atıyor. Ayrıca filmin yapımcı ve senarist ekibi de oldukça kalabalıktır. John Logan ,  Ian Fleming ,  Barbara Broccoli ,  Michael G. Wison Barbara Broccoli ,  Michael G. Wilson Spectre nin mutfak ekibidir. Spectre filminin diğer adı da Bond 24 dür. Bond 24 ün oyuncu ekibi mutfak ekibi gibi oldukça başarılı isimlerden oluşur. Daniel Craig ,  Ralph Fiennes ,  Monica Bellucci ,  Ben Whishaw ,  Christoph Waltz Spectre filminin oyuncu kadrosunu oluşturur.

Ajan Bond geçmişten gelen bir mesaj ile Roma ya gider. Burada bir suçlunun Lucia adlı eşiyle tanışır. Böylelikle Spectre adındaki gizli örgütten haberi olur. Bond Spectre nin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için gizli takiplerine başlar. İyi seyirler.

16 Kasım 2015 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.126 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.