Samsung yöneticileri yere oturup diz çöktüler!

Samsung yöneticileri yere oturup diz çöktüler!

Samsung markası ve üst düzey yöneticileri bugün Çin’de gerçekleştirilen bir etkinlikte toplandı. Etkinlik sırasında öyle bir şey yaşandı ki flaşlar ve kameralar bu görüntüleri çekmeden duramadılar! İddiaya göre; ‘’Samsung yöneticileri, Samsung Galaxy Note 7 için özür mahiyetinde herkesin gözü önünde diz çökmüşler.’’
Samsung’a hem maddi hemde manevi olarak birçok zarar getiren Samsung Galaxy Note 7’nin özürü için böyle bir deneyen Samsung markası kullanıcıların güvenliğini ve memnuniyetini bundan sonra üst düzeye getireceklerini söyledi. Müşterilerinin gönlünü iyi bir şekilde alan ve daha fazla güvenilirlik sunan firma tüm üretmiş olduğu Galaxy Note 7’leri geri toplamıştı. Kimisine para iadesi, kimisine de yeni Galaxy S7’ler verilmişti. Fakat Samsung bununla kalmak istemiyor ve tüm müşterilerinin gönlünü daha fazla kazanmak istiyor.
Bunun içinde bugün Çin’de bir etkinlik yaparak tüm bayileriyle bir buluşma düzenledi. Ülkenin önde gelen bayileri oradaydı ve aynı zamanda Samsung’un üst düzey yöneticileri de orada konuşma yapmak için bulunuyorlardı. Konuşmalarını yaptıktan sonra bayilere teşekkür etmek amacıyla üst düzey yöneticilerin hepsi diz çöktü.
Normal şartlar altında Çin’de diz çökme eylemi hoş karşılanmıyor fakat Samsung bu eylemi samimiyet adına yapmış olması gerekiyor. Bayilerin ise Samsung’a olan bağlılığı ve itimatı bu durumla belki de yeniden zirve yapabilir. Önümüzdeki günlerde Samsung’un nasıl bir politika izleyeceğini hepimiz göreceğiz.

2 Kasım 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.87 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.