Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan Görmek

Rüyada yılan görmek, farklı yorumları olan rüyalar arasında yer alır. Rüya sahibi için bir düşmanı anlatan yılan, farkında olduğunuz veya olmadığınız düşmanların varlığını görmenize olanak sağlar. Düşmanınız kendini gizleyen, sizden menfaat elde etmeye çalışan biri olarak tabir edilir. Bazı yorumculara göre rüyada yılan görmek hayra yorumlandığını söyleyebiliriz. Rüya sahibinin maddi açıdan yükseleceği, aile yaşantısında yenilikler olacağına işarettir. Aileye yeni bir çocuk katılabilir, evlilik yolunda adım atabileceğine delalettir. Rüyada görülen yılanların türüne göre yorum yapıldığını söylemek gerekir. Rüyada görülen yılan zehirsiz ise, bol miktarda altına kavuşacağınızı, arkanızdan gelen yılan düşmanınızın sizi hileyle alt etmeye çalıştığına işarettir. Rüyada siyah yılan görmek ev ve eşya satın alacağınızı, su yılanı görmek ise serveti olan veya mevki sahibi birisiyle bir arkadaşlığa başlayacağınıza yorulur. Rüyada siyah bir yılan görmek son derece tehlikeli ve güçlü bir düşmana, beyaz bir yılan size zararı dokunamayacak kadar güçsüz bir düşmanınız olacağına işarettir. Gördüğünüz yılan altın veya gümüş gibi bir metalden ise hayırlı işlere boğulacağınızı, çevrenizde hayır işleriyle meşgul olan dostlar edineceğiniz anlamında tabir edilir. Rüya tabirleri yılan için genellikle düşmanı tabir ederler. Farkında olmadığınız bir düşmanınız olabilir. Bu düşman genellikle kendisini gizler ve sizden menfaat sağlamaya çalışacağına işarettir. Rüyada yılan görmek bir diğer taraftan hayır ile tabir edilir.

Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada görülen su yılanı, yeni bir arkadaşlığınız başlayacak ve bu kişi servet ya da mevki sahibi bir kimse olacağına işaret edilir.

Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada görülen siyah yılan, büyük ya da uzun bir yılandan daha tehlikeli olduğuna işaret edilir.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek size zarar veremeyecek, çelimsiz ve güçsüz bir düşmanınız olduğuna tabir edilir.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Rüyanızda gördüğünüz yeşil renkli yılan, inancı zayıf bir kişiye işarettir. Bu kişiyle geçirdiğiniz zamanlarda, ondan etkilenebilirsiniz, bu kişi sizi günaha girmeye teşvik edebileceğine işaret edilip yorumlanır

Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Rüyada engerek yılanı görmek, düşmanınızın son derece tehlikeli olduğuna ondan kısa zamanda kurtulmanız gerektiğine işarettir.

 

1 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.64 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.