Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Evlenmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evlenmek rüyada evlenme ile ilgili birçok yorum bulunmaktadır. Birçok yorumcunun ortak söylemi size gelecek desteğin anlamıyla yorumlanmaktadır. Bazı tabircilere göre ise yüklü bir borcun altına girmeye üzüntülü ve sıkıntılı günler geçirmeye yüksek bir mertebeye ulaşmak için ise bazılarına kötü tavır göstermeye delalet etmektedir. Tanıdığınız bir kişi ile evlendiğini gören kişi o kişiye maddi olarak yardımda bulunma anlamına gelmektedir ya da hiç tanımadığı bir kişiyle evleniyor ise o kişinin evini başka bir yere taşıyacağına ya da hayatını kaybedecek anlamına da gelmektedir. Sizlere şahitlik eden kimseleri gördüyseniz Allah’ın rızasını da alacaksın anlamına gelmektedir. Bazı tabircilere göre ise Rüyada evlenmek Allahü Teala’nın size yardım edeceği anlamına gelmektedir. Rüyada ölen bir kişiyle evlendiğinizi gördüyseniz umudunuzu kestiğini bir olayın gerçekleşeceği anlamına gelmektedir. Annenizin tanımadığınız bir adamla evlendiğini görmeniz mirasımızın büyük bir kısmını kaybedeceğiniz anlamına gelmektedir. Eğer çocuğunuz rüyanızda evleniyorsa onu yakın zamanda evlendireceğiz anlamına gelmektedir rüyasında son anda evlilikten vazgeçiyorsanız evleneceğiniz kişi ile evlenmeye Emin olmadığınız anlamına gelmektedir. Evlenmek gibi bir niyetiniz yoksa kötü bir evliliğimiz olacağı anlamına gelmektedir.  Rüyanızda gelinlik giydiğinizi görüyorsanız bekar kişi için evlenme anlamına gelmektedir gelinliğiniz ışıl ışıl bir görüntüye sahip ise mutlu bir evliliğimiz olacağı anlamına gelmektedir. Pis bir gelinlik giymek ise kötü bir evliliğiniz olacağı anlamına gelmektedir. Bembeyaz bir gelinlik içinde kendini gören kişi huzurlu bir yaşantı süreci anlamına gelmektedir. Gelinliğiniz parçalanmış bir şekilde ise soru işaretleri ve belirsiz Bir Hayata yorumlanmaktadır. Evlilikle Yapılan bazı Yorumlara göre ise geçmişte yapılan hataların gün yüzüne çıkmasıyla yorumlanmaktadır.

Bazı tabircilere göre ise mahremiyetini ortaya döküleceği anlamına gelmektedir. Rüyanızda evlilik kararı alırken zorlandığınızı görüyorsanız çok güzel günlerin sizi beklediği anlamına gelmektedir. Rüyada evli olduğu halde tekrar evlendiğini gören kişi Hayatında değişiklik yapacak bir ayrıntıyı yaşanacak manasına gelmektedir. Ailenizden de size destek geleceği Veli yanınızda olacağız anlamına da gelmektedir.  Dostlarınızla ailenizle her zamankinden daha samimi ve dayanışma içinde olacağınız anlamına gelmektedir. Rüyanızda babanızla evlendiğinizi görürseniz bereket ve mutlu bir hayata erişeceğiniz anlamına gelmektedir. Sevdiğiniz kişiyle rüyanızda evlenmek ise yakın zamanda çok mutlu günlerin sizi bekleyeceğim anlamına gelmektedir.  Eğer sevdiğiniz Kişiyle hiç hoş olmayan durumlarda evlendiğinizi görmek ise mutsuz bir hayata adım atacağınız anlamına gelmektedir. Rüyanızda Akrabalarınızla evlendiğinizi görüyorsanız sıkıntılı zamanlar sizlerin beklediği anlamına ve de kavgalı sıkıntılı anlar yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Farklı tabircilere göre ise akraba ile evlenmek mutlu bir başlangıç la başlayıp sıkıntılı bir şekilde bitmesi anlamına gelmektedir. Kardeşinizle evlendiğinizi görmek ise iş hayatınızda Sıkıntılı günler yaşayacağınız anlamına gelmektedir. Evli biriyle evlenmek ise iş hayatınızda tecrübeye sahip olan kişinin size karşı olumsuz görüşler sergileyeceği anlamına gelmektedir ve maddi olarak da sıkıntılı zamanlar yaşayacağınız biriktirdiklerimizi de elinizden çıkartacağınız anlamına gelmektedir.

4 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.64 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.