Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek

Rüyada Balık Görmek

Balık daima kısmet sayılır. Canlı balık görmek, aşkta ve işte şansının açıldığı anlamındadır. Balık yediğini görmek, mülk ve çocuk sahibi olacağına, balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Balık tuttuğunu gören kimsenin eline toplu para geçer. Çok sayıda balık tutmak büyük servet demektir. Suda yüzen balıklarda yaklaşan kısmetlerdir. Rüyada balık görmek genel olarak hayırla yorumlanmaktadır. Rüyada balık görmek en çok kısmetlerin habercisidir. Size gelecek kısmetler, mal ve mülkler balık sembolüyle rüyanızda size görünürler. Balık görülen rüyalar en hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır. Cafer-i Sâdık’a göre rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir. Danyal (A.S)’a göre balık eğer sıcak bir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, soğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Balık Görmek veya Balık Tuttuğunu Görmek

Rüyada balık tuttuğunu gören kişinin, mal sahibi olacağına delalettir. Küçük balıklar üzüntü ve kedere yorulur. Büyük küçük hep­sini bir arada görmek ise, bol mal ve paraya sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Balık Avladığını Görmek

Rüyada balık avladığınızı görmek sizi çok mutlu edecek haberler alacağınız şeklinde tabir edilir. Balık avlamanın bir diğer yorumu ise menfaatinizin olacağı işlere gireceğiniz ya da beklemediğiniz yerlerden fayda sağlanacağınız anlamında yorumlanır. Avladığınız balıklar çok fazla fakat küçüklerse; elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağını gösterir. Balık avladığınız deniz ya da ırmağın suyu bulanıksa, bazı günahlar işleyebileceğinize işarettir. Balık avladığınız su tatlı fakat balıklar tuzlu ise bazı konularda biraz sıkıntı çekeceğiniz anlamına gelmektedir.

Rüyada Balık Oltası Görmek

Rüyada olta görmek kendinize faydası dokunacak durumlarla karşılaşacağınıza işarettir. Oltayla balık tuttuğunuzu görmüşseniz, sıkıntılı ruh halinizden kurtulacağınıza delalettir. Olta ile balık tutan kişiler görmeniz, dost çevrenizin genişleyeceğine yorulur.

Rüyada Canlı Balık Yemek

Rüyanızda yediğiniz balığın canlı olduğunu görmek, bu rüya; ev, araba, arsa gibi taşınmaz mallara sahip olacağınıza işarettir. Bir diğer rüya tabirine göre çocuk sahibi olacaksınız anlamında yorumlanır. Rüyada canlı balık yemek, mülk sahibi olacağınıza yorulur.

 

2 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.109 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.