Rüyada At Görmek

Rüyada At Görmek

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek makam ve rütbe, yolculuk ve düşmana galip gelmeye yorulur. Rüyada kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at imanlı olmaya delalettir. Rüyada güzel ve güçlü bir at güzel bir evin habercisidir. Rüyada beyaz at görmek düşmana galip olacağına, siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa tabir edilir. Rüyada bekâr adamın kısrağa binmesi asil ve zengin bir kadınla evlenmesine delalettir. Rüyada beyazı siyahına galip olan at ile kızıl kısrak görmek neşeli, dindar bayana yorulur. Rüyada birçok ata sahip olan kişi meslektaşları ve akranları içinde önde olacağına delalettir. Rüyasında kendi zayıf atını güçlü bir atla değiştirdiğini gören kötü halden iyi hale; bunun aksi olursa, diğer hale yorumlanır. Bir atın terkisine binen birinin vekili olur veya onun meslek sürdürür. Kirmani’ye göre rüyada at görmek; doru renkli ata bindiğini görmek, kuvvetin fazla olduğuna, kırmızı taya bindiğini görmek de zengin bir kadınla evlenmeye delalettir. Rüyada al at görmek dinin kuvvetine ve devlet tarafından verilecek mal ve itibara işarettir.

Rüyada At Arabasına Bindiğini Görmek

Rüyada at arabasına bindiğinin gören kişi iş hayatı veya eğitim hayatı ile ilgili güzel değişikliklere yorulur. Rüyayı gören kişinin atılıma geçeceği başarı grafiğini en tepelere çekeceği bir dönemin yaşanacağına, buna uyarınca kazancına bolluk ve bereket geleceğine, işindeki verimliliğinin artacağına yorumlanır.

Rüyada At Sevdiğini Görmek

Rüyada at sevdiğini gören kişinin hayallerine, ideallerine, hedeflerine ve isteklerine sıkı sıkıya bağlı olduğuna, ne olursa olsun onlardan vazgeçmeyeceğine, en kötü zamanlarda ve gerek moral gerek başarı bakımından düşüşe geçtiği anlarda bile umudunu yitirmediğine işaret eder.

Rüyada At Yavrusu Görmek

Rüyada at yavrusu gören kişinin yaşamını kökünden değiştirecek, ona yeni ama tatlı sorumluluklar getirecek, onu çok mutlu edecek, duygusal olarak kendisini çok iyi hissedeceği duygular yaşatacak bir değişim olacağına yorumlanır. Hayatın yeni güzelliklerini keşfedecek ve değişik duyguları tadacağına işarettir.

Rüyada At Sürüsü Görmek

Rüyada at sürüsü gören kişinin sahip olduğu en değerli manevi duyguların yükseleceği, kısmetinin açılacağı, onu beğenenlerin ve takdir edenlerin sayısının artacağına delalettir.

1 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.51 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.