Pançoların Muhteşem Geri Dönüşü

Pançoların Muhteşem Geri Dönüşü

Salaş bir tarzınız mı var ? o halde pançolar tam size göre. Aniden dışarı çıkmanız gerektiğinde hemen alıp rahatlıkla giyebilirsiniz.

Panço Nedir?

Güney Afrika asıllı salaş bir görüntüye ait kıyafettir. Baştan geçirilerek giyilir. Seçtiğiniz kumaş türüne göre pançonuz bulunduğunuz ortamı hareketlendirebilir ve uyum sağlayabilir.

Restro dediğimiz yakın tarihte oldukça meşhur olan pançolar bu yılda muhteşem bir dönüşle podyumdaki yerini alıyor. Girdiğiniz her ortama göre pançoya sahip olabilir ve bütün gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Bir arkadaş ortamında kahve mi içeceksiniz? Sade bir panço giyerek bu buluşmaya şık bir şekilde gidebilir ve arkadaşlarınızın beğenisini kazanabilirsiniz.

panço

Ciddi bir firmada mı çalışıyorsunuz? Sabah kalktınız ve ne giyeceğinize kararsızsınız.  Dolabınızdan şık bir panço çıkarın ve kemerleriniz arasından ona uygun bir kemer bulun. Pançonuz ve kemeriniz ile müthiş bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Çok kiloluyum panço yakışmaz diye bir düşünceniz asla olmamalı. Pançonuzu giyin ve bir kemerinizi sıkın. Bu şekilde hem kilolarınız belli olmaz hem olduğunuzdan daha şık bir görüntü elde edersiniz.

Pançonuz ile etrafınızdakileri büyüleyin.

10 Kasım 2015 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.70 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.