Nişanımıza davetlisiniz

Nişanımıza davetlisiniz

Hey Mavra.net arkadaşlarımız 2 ay sonra ki nişanımıza davetlisiniz nasıl oldu nasıl gelişti diye merak ettiğinizi duyar gibiyiz. Aslında biz ikimiz de sadece masum bir arkadaşlık arayan iki insandık. Hayat gailesinden sıkılmış ve yeni sohbetler için girdiğimiz bu sitede hayatımızın kadınını bulmak hayatımızın erkeğini bulmak aklımızda yok iken, hayat bizi bu yola soktu ve iyi ki de oldu diyoruz.
Ben canımın çok sıkkın olduğu bir gün arkadaşlık sitesinde dertleşmek için Mavra sitesine üyelik oluşturdum. O da benimle aynı gün aynı sebeple üye olmuş. Hayatımız bu denli hep benzerlikler ile dolu düşünebiliyor musunuz? Peki aynı mahallede oturmamıza ne demeli. Bence kader resmen bizi birleştirmiş Mavra arkadaşlık sitesi de buna vesile olmuş. Hiçbir şey yolunda gitmiyor ya da kimse beni anlamıyor demeyin. Siz ummadığınız bir anda bir sitede elinizi tutan o kişiyi bulabilirsiniz.
Evlenme teklifleri yapıldı, isteme fasılları geçildi ve sıra geldi nişan kutlamasına. Her şey şimdiden neredeyse hazır. Düğünü de çok fazla ertelemeden yapacak ve artık ayrı ayrı olan arkadaşlık profil sitemizi artık bir yaparak evli bir çift olarak aranıza katılıyor olacak. Bizler konuşmayı eğlenmeyi seven çift olarak sizlerin arasında yine olacak ve seviyeli bir şekilde sitede kalmaya elbette devam edeceğiz.Bir engeliniz bahaneniz yok ise buyrun nişanımıza davetli olun ne dersiniz?

22 Ekim 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.172 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.