Mavra.Net 16 yaşında

Mavra.Net 16 yaşında

  logo

Mavra.Net 16 yıllık serüveninde bugüne kadar google aramalarında sohbet ve chat odalarında hizmet veren kaliteli özgün lider site olma vasfını elinde tutmaya devam ediyor.

Yeni tasarımımız ye yeni portföyümüz ile kullanıcılarımıza daha hızlı ve göze hoş gelen kullanımı kolay ve aradığını bulabileceği pratik bir arayüzü hizmete sunmuş bulunuyoruz.
Sunucu içersinde bulunan kullanucılarımızın her zman daha iyiyi hak ettigini bilerek ve benimseyerek sizlere daha iyi hizmetleri sunabilmek için ekip olarak çalışmaktayız.
Mavra.Net web ekibi sizlerin her türlü istek,öneri ve eleştirilerinize açık olduğu gibi fikirlerinize de saygı duymaktadır.
Eskilere Nazaran IRC Sunucularının zayıflaması ve mIRC programlarının eskisi kadar rağbet görmemesi, sohbet sevenlerin web tabanlı yazılım ve zaman geçirebileceği ortamlara itti Gene bu bağlamda en çok kullanılan sohbet programlarından biri olan Mavra mIRC sohbet programı kitlesini genişletmiş ve yatırım yapmaya her zaman devam etmiştir. Mavra.Net tanınmış ve büyük imzalara adım atmış bedava sohbetin vazgeçilmezi bir hobisi haline gelmiştir.Geçmişten günümüze her alanda hizmet vermesiyle birlikte büyük kitlelere ulaşmayı başaran en fazla tıklanan bedava sohbet sitesi olmuştur.
Bedava sohbet chat denildiğinde insanların aklına ilk gelen adres olmayı başarabilen mavra.net kullanıcılarına her zaman en iyisini sunmaya devam edecektir.

2 Nisan 2016 tarihinde Armerian tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.91 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.