Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa Gelinlik Modelleri

Kısa Gelinlik Modelleri

Yeni yıla girdiğimiz zamanlardan bu yana gelinliklerde yeni tasarımlar dikkat çekmektedir. Gelin adaylarının dikkatlerini çeken özellikleriyle birlikte ömürlerinde bir kez girecekleri gelinliklerini itina ile seçecekleri için çok heyecan duymaktadırlar. 2016 yılında gelinlik modellerinde çok çeşitler yapılmıştır tasarımcılar tarafından. Çeşitlerin çok olması gelin adaylarının ve damat adaylarının akıllarını karıştırmaktadır. Süper şekillerle düzenlenen gelinliklerde kısa gelinlik modelleri gelinler arasında trend olan sürekli sorulan gelinlikler arasında yer almaktadır. İsterseniz birkaç kısa gelinlik modellerini birlikte inceleyelim.

Kısa Dantel gelinlik modeli en çok tercih edilen modellerindendir. Kesimi düz olan gelinlik V yaka olan bölümüyle birlikte kumaşı dantel modeli mini tarzdadır. Bu modeli seçen gelin adaylarımız seksi bir model tarzındadır ve romantik bir hava katmaktadır.

Fırfırlı kısa gelinlik modeli de 2016 yılının en çok rağbet gören gelinlikleri arasındadır.  Kumaşı organize olan bu modelde kesimi düz yakası hakim türünde olup modeli mini tipindedir. Bu model genellikle sporcu bayanlara önerdiğimiz modeldir.

Straplez kısa gelinlik modeli ise bayanların aradığı modeller arasında yer almaktadır. Modeli asitmetrik kumaşı saten olan gelinlikte yakası straplez türünde bir gelinlik modelidir. Saç modeli dalgalı ve topuz yaptıracak gelinler için önerilen modelde dans etme konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız bir gelinlik türüdür.

Sırt dekolteli gelinlik modelinde kumaş dantel yapıda olup kesimi prenses olduğunu görmekteyiz ve modeli de sırt dekolteli olan gelinlik modeli gelinler arasında en çok aranan modeller arasında gösterilmektedir.

2 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.79 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.