Kalça Basen Bölgesi Diyetleri

Kalça Basen Bölgesi Diyetleri

Eğer kalça ve basen bölgesinde fazla kilo sebebiyle yakınıyorsanız bu diyet ile bölgesel kilolardan kurtulabilirsiniz. Bu bölgelerdeki kiloları atmak oldukça zordur ve efor gerektirir. İşte bu nedenle bu kiloları vermek için özel diyet gerekir. Dünya çapında en etkili diyetlerden biri olarak kabul edilen bu diyetle beraber artık sorunlu bölgelerinizdeki fazla kilolardan kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken yağ tüketim miktarı seviyesini en aza indirmek, sağlıklı beslenmek ve doğru bir şekilde spor yapmaktır. Diyette her gün dilediğiniz kadar fırında patates, pilav ve makarna yiyebilirsiniz. Bu diyetle beraber sadece zayıflamayacaksınız aynı zamanda düzgün, dengeli beslenerek sağlıklı bir vücuda sahip olacaksınız. Diyetlerin amacı insanlara kilo verdirmek değildir. Diyetlerin asıl amacı sağlıklı olan kilo seviyesini yakalamaktır.

Diyetleri kilolu insanlar yaptıkları için insanlar diyetlerin sadece kilo vermek için uygulandığını sanırlar. Ancak diyet, insanın ideal kiloya ulaşma amacıyla yapılır. Siz de aşağıdaki diyeti uygulayarak sorunlu bölgelerinizdeki fazla kilolardan kurtulun ve ideal kilonuza kavuşun.

Günlük Öğün Programı
– Kahvaltı: Yağsız süt ve 1 çay kaşığı esmer şeker.

– Kuşluk: Havuç ve kereviz sapı tüketin.
– Öğle: Dilediğiniz yoğurt, tavuk göğüslü salata, sirke sosu

– Aksam: Kavun, yağsız ızgara, fırında patates, haşlanmış mantar ve dilediğiniz kadar sebze

– İçecekler: Yağsız süt, çay, maden suyu.

 

20 Kasım 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.55 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.