İşte göz kamaştıran telefon LG G4  

İşte göz kamaştıran telefon LG G4  

Bildiğiniz üzere LG ’nin amiral gemisi olarak tanıtıp çıkardığı G3’ten sonra ardına gelen LG G4 sizlerle. Birçok özelliği barındıran G4 LG ailesine katılalı uzun zaman olmadı. Hadi gelin G4 ‘ ü sizlerle beraber inceleyelim.

Neden LG G4 almalıyım?

Tasarımında yine bir farklılık kullanmayan LG ailesi G4 ‘ ü tasarlarken de G2, G3 ‘ te olduğu gibi yine aynı bir tasarımla sizlere sunulmuş bulunmakta. Arka kapak tasarımında farklı bir tasarım kullanan LG ailesi G4’ te ise deri arka kapak kullanarak, daha farklı bir tasarım sunmuş bulunmakta. Kıvrımlı bir ekrana sahip olan G4’te ise elle tutum tamamen kolaylaşmış durumda. 5.5 İnç‘ lik bir ekran tasarımı kullanan G4, cam dayanıklılığında ise Corning Gorilla Glass 3 kullanılmış bulunmakta.

Performansıyla da göz dolduruyor!

İşlemci olarak Snapdragon 808 ‘ü kullanan G4, Qutantum Ips deneyimini sizlere sunmuş. Ekranı konusunda rakiplerine taş çıkartan LG, sizlere en iyi olanı sunmak için elinden geleni yapmış bulunmakta. 16 megapiksel arka kamera kullanan LG f 1.8 diyaframa aralığına sahip olup, 8 megapiksel ön kameraya ve OIS 2.0 yeni renk algılama sensörü ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmış bulunmakta.

3 GB hafıza kullanmış olup, 32 GB dâhili depolama birimine sahip olan LG G4, G3 ‘ le benzer özelliklere sahip olduğunu da hatırlatmayı unutmayalım. Eğer, ses deneyiminin ve ekran dayanıklılığının arttığı bir telefon istiyorsanız G4 tamamen sizin için üretilmiş demektir.

 

1 Aralık 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.44 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.