iPhone SE Türkiye’de

iPhone SE Türkiye’de

İphone SE nerede satılıyor?

Sadece belli noktalarda ulaşılabilecek olan ürünümüz 16 GB  serisi an itibariyle 1999 Tl den başlamaktadır. Apple’nin  İstanbul Zorlu ve Akasya’daki Apple mağazalarında Online olarak da satılmaktadır.

Apple iphone SE özellikleri iphone Se Touch ID 1.2 megapiksel kamera Love photos kaliteli selfie çekebilmek için Retina Flash özelliğine de sahip olup 12 megapiksel isight kamerası iphone 6 ile çekilen fotoğraflar kadar net bir görüntüye sahiptir. İphone S ile 4K videolarda çekerek düzenleyebilirsiniz. İphone 6s kullanılan 64 bit mimarisi tabanlı Apple A9 işlemci V9 işlemcisini barındıran iphone S4 inç reklamlardan hoşlanan Apple kullanıcılarını da tahmin edebilir.

Apple iphone S fiyatı iphone senin 64GB sürümü ise 2399 TL daha önceden Apple resmi sitesinden açıklanarak bu etiket de hiçbir değişiklik yapılmamıştır.  İphone SE  an itibariyle raflarda yerlerini almış bulunmaktadır.

8 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.54 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.