iPhone 7 İnceleme

iPhone 7 İnceleme

Uzun zamandır merakla beklenen iPhone 7 artık kullanıcılarının kullanımına sunulmuş bulunmakta. Bakalım APPLE ailesi bizlere iPhone 7 ve iPhone 7 plus tasarımında sizlere neler sunmuş hep beraber inceleyelim.

Merakla Beklenen iPhone 7

Apple firmasının lasman’ında “işte 7” olarak tanıtılan iphone 7 bakalım siz kullanıcılarımıza neler sunuyor. Tasarım konusunda iPhone 6 ve 6 plus ‘ta olduğu gibi kasa tasarımı aynı bulunan iPhone 7 bu sefer ki tasarımında pek değişikliğe gitmemiş bulunmakta. Toza ve suya karşı dayanıklı üretilen bu model sizlere her ne kadar üst bir deneyim sunmamış bulunsa da Apple firması Iphone serisinde bir ilke imza atıp toza ve suya karşı dayanıklı ilk telefonunu üretmiş bulunmakta.

Gelişmiş yeni kamera sistemleri, Iphone ‘da sunulan uzun süreli pil ömrü, performansı artıracak önemli ölçüde özelliklere bu serisinde yer veren Apple, etkileyici stereo hoparlör, bugüne kadar en canlı ve renkli ekran deneyimini sizlere sunmuş bulunup, güçlü bir telefon üretimi yapmış.

Farklı Bir Tasarım

12 MP arka kamera ve optik görüntü stabilizasyonuna sahip olan 7, 7MP ön kamera, facetime, HD kamera özelliği, dört led ‘li true tone flash ile sizlerin kullanımına sunulmuş.

Wide Color Gamut Display özelliğinin eklendiği 7 ekranı sizlere daha iyi bir deneyim sunuyor. Genel özellikleri olarak ta 4 çekirdekli A10 fusion işlemci kullanılan, 3D touch ekran ve 2 GB Ram 32/128/256 GB depolama ile 3 farklı seçenekte kullanıcılara sunuluyor. İOS 10 işletim sistemi, 4K 30 fps video kaydı, f 2.2 lens kullanılan Iphone 7 , 1960 mAh batarya ya sahiptir.

Genel olarak bakıldığında diğer Iphone serilerine nazaran özellikleri artıran yepyeni tasarımıyla dikkat çeken, Iphone serisinde ilk olarak kullanılan toz ve suya dayanıklılık ve tamamen kaldırılan kulaklık girişi ile de tamamen farklı olan 7 ve 7 plus modelleri güçlü, dayanıklı ve şık bir tasarımla kullanıma sunulmuş.

 

1 Aralık 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.44 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.