Instagram’a Yeni Özellik Geliyor

Instagram’a Yeni Özellik Geliyor

Instagram günümüzde en çok takipçisi olan ve kullanıcıları üzerine toplayan sosyal paylaşım siteleri arasında. En son bünyesine dahil ettiği özellik kaybolan mesajları kullanma özelliğiydi.  Kaybolan mesajların ekran görüntüsünün alınması ile birlikte karşı tarafa bildirim gönderilebiliyor. Çok kısa bir zaman önce bünyesine eklediği Instagram kaybolan mesajları bulma özelliği birçok kullanıcısını sevindirdi.

Son özelliği ile de hemen hemen tüm kullanıcılarının beğenisini kazanacak. Çünkü öyle bir özellik ki Instagram kullanan herkes bu özelliği kullanmaktan memnun kalacak. Kaybolan mesajları bulma özelliğine eklediği küçük bir yazılım ile yeni güncelleme yerini aldı. Son güncelleme ile birlikte bildirim de alabileceğiz.

Ekran Görüntüleri Bildirimlere Tabi Oldu

Snapchat’ın yaygınlaşmasına zemin hazırlayan bu özellik artık son güncelleme ile birlikte Instagram üzerinde de kullanılabilir hale geldi. Instagram aracılığı ile karşı tarafa kaybolan bir mesaj gönderdiğiniz an bildirim aktif hale geliyor. Ekran görüntüsünün alındığını bildirim olarak karşı tarafa gönderiyor.

Instagram Yeni Güncelleme Ne İşe Yarayacak?

Kimse izni olmadan yazışmalarının kopyalanıp 3. kişilere eriştirilmesine sessiz kalmayacak. Hangi yazışmalara ne zaman ekran görüntüsü alınarak kopyalandığı bildiri olarak verilecek. Sonucunda ise kişisel verilerimizin ve bilgilerimizin kopyalandığını haber alarak gerekli önlemi alabiliyoruz. Instagram ekran görüntü bildirisi kişisel bilgilerimizin güvenliğini koruyor. Gerekli tedbirleri almamız için bize zaman tanıyor.

 

 

 

29 Kasım 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.34 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.