Ikisi Bir Arada Güzellik İksiri

Ikisi Bir Arada Güzellik İksiri

 

Birçok ünlünün sırlarından biri olan cildimi temizlemeden uyumam dediklerini daha önce duymuş muydunuz? Bu çok doğru bir konudur. Ama birçok zamanda buna üşendiğimiz zamanlar olur makyaj hem de cilt temizliği bizlere zor geliyorsa ne yapmamız gerekiyor?

Zamanın kısıtlı olduğunu bildiren kızlar için harika bir güzellik iksiri bulunmaktadır. Avene Lotion Micellaire tüm cilt tiplerinde makyaj temizleyici olarak kullanılabilen içeriğindeki temizleyici losyon tipler yüzünüzü nazik bir şekilde temizleyecektir. Aktif nemlendiricilerle zenginleştirilen ve de cildinize serinletici ve rahatlatıcı tahriş önleyici Avene termal suyu cildinize anında rahatlık hissi verecek Yumuşacık bir hal aldıracaktır.

Makyaj Temizliğinin Önemi Nedir?

Kadınlar için basit bir işlem gibi görünür. Aslında çok önemlidir. Gün içerisinde olumsuz hava koşulları Birçok faktör ile birlikte zarar görür erken yaşta yaşlanma sürecini başlatabilir. Hassas ciltler için son derece güvenli olan Avene dermatoloji laboratuarları kaynağı tarafından el değmeden alınan Avene Termal suyunun araştırmalara göre kanıtlanmış yapıştırıcı ve tahriş giderici özelliğe sahiptir. Avene Latin Michelle hassas ciltler için de son derece uygundur. Bütün makyaj kalıntılarını cilde zarar vermeden temizler kuruluğa karşı korur yumuşatır. Aktif maddeler içerir göz makyajını da rahatlıkla temizleyebilirsiniz .hiçbir yağ içermez bir parça pamuk yardımı ile yüzünüzü ve gözlerinizi dudaklarınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz durulama gerektirmemektedir.

11 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.68 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.