İçimde Akan Nehir – Kafkas

İçimde Akan Nehir – Kafkas

Her geçen gün Türk sinemasının yeni yeni soluklar kazandığını ve daha çok gözler önünde olduğunun farkındayız. 13 kasım 2015 vizyon tarihli İçimde Akan Nehir filmininde şimdiden çok büyük bir izleyici kesimi tarafından konuşulduğunu söyleyebiliriz. Peki İçimde Akan Nehir – Kafkas neden bu kadar çok konuşuluyor?
Öncelikle İçimde Akan Nehir – Kafkas filminin mutfak ekibinden bahsetmek gerekiyor. Oldukça başaralı bir kadroya sahip olan filmin yönetmen kadrosunda Ayna grubundan tanıdığımız Erhan Güleryüz oturmaktadır. Ayrıca Erhan Güleryüz yönetmen koltuğunun yanı sıra senaristliğini ve başrol oyunculuğunu da üstlenmektedir. Filmin yapımcılığını ise Sinan Güleryüz üstlenmektedir.
İçimdeki Akan Nehir – KAfkas filmini oyuncu kadrosuda oldukça geniş bir yelpazeden oluşmaktadır. Erhan Güleryüz , Tuğçe Kazaz , Cahit Berkay , Hasan Kaçan , Nursel Köse filmin oyuncu kadrosudur.
İçimde Akan Nehir – Kafkas filminin konusuna gelecek olursak; Hazar Kafkas sağlık sorunları yaşayan bir kadındır. Baba evinden başka bir malı yoktur. Hazar’ ın düşündüğü bu evi satıp yıllardır göremediği oğluna kavuşmak ve kendine yeni bir hayat kurmaktır.

13 Kasım 2015 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.140 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.