HTC 10’nun AnTuTu Başarısı

HTC 10’nun AnTuTu Başarısı

htc

İşte HTC 10’un AnTuTu test puanı!

HTC 10 yapılan AnTuTu testinde diğer önemli rakiplerini açık ara farkla geçti.

HTC 10 adlı telefonunu 12 nisan tarihinde tanıtacak olan HTC telefon konusunda zirvedeki markalardan bir tanesidir.

HTC 10 daha tanıtılmadan hakkında sızdırılan bilgiler ile insanların beğenisini kazanmayı başarabilmiştir.  Son olarak da Antutu testine tabi tutulan cihaz bu testi başarı ile geçti.

Antutu Testi Nedir?

Antutu Testini merak edenler için anlatmak gerekirse adroid uygulamalı cep telefonlarında tabi tutulan yazılım ve donanım hız ve kalite testidir. İşte bu testten başarı ile geçen HTC 10 alıcılarının merakla beklemesini sağlıyor.  Son zamanlarda cihazın hakkında bilgi sızmalarının yanı sıra HTC tarafından da ip uçları verilmiştir. Dünyada ki en iyi kamera sistemlerinden birine sahip olan HTC 10 bu özelliğinin yanı sıra en iddialı ses sistemine de sahiptir.  Antutu testine göre cihazdaki en belirgin fark edilen özellik Home butonudur. Galaxy S7, iPhone 6S, Huawei Mate 8, Xiaomi Mi 5 gibi rakiplerini geride bırakmış görünen HTC 10 nun Antutu testindeki puan 156,091 dir.

25 Mart 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.55 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.