Gece Uykusu Kaçanlar

Gece Uykusu Kaçanlar

Gece uykusu kaçanlar makalemizi okuyorsanız sizler de benim gibi uyku problemi yaşıyor olmalısınız. Eğer sizin bu uyku kaçma olayınız sadece bu gecelik ise şanslısınız bence. Çünkü ben yıllardır aynı sorunu yaşıyorum. Gece yatmaz, gündüz kalkmaz derler ya aynen öyle oldum. Her halde bunca geçen düzensiz hayatı gece bekçiliği yaparak geçirseydim iyi bir kazanç elde ederdim. Gündüzleri de günümü uyuyarak geçirdiğim için harcamaya zaman da bulamazdım bolca para biriktirebilirdim.

Düşündüm, taşındım bu işe bir el atmaya karar verdim. Birlik olalım! Gece uykusu kaçanlar kulübüne sizler de üye olun ve gelin birlikte bu olaya el atalım. Benim aklıma gelen birkaç fikri sizinle paylaşmak istiyorum. Aşağıda sizler de yorumlarınızı yazın lütfen.

Öncelikle uykumuz kaçtı tamam onu anladık. Önemli olan bundan sonrası uyuyacağız mı uyumayacağız mı? Eğer uyumama kararı verdiysek ki yatsanız da benim gibi sağa dön, sola dön saatlerce yatakta savaş ver yine kalk yapacaksanız kesinlikle uyumamanızı öneririm. Kalkın kahve yapın kendinize. Battı balık yan gider. Sonra zamanımızı nasıl değerlendireceğiz ona karar verelim. Şahsen ben kendi adıma internetten oyunlara çok düşkünüm. Bu sebeple oyun oynayarak zaman geçirmeyi tercihe diyorum. Sizler de benim gibi oyun severseniz oyun arkadaşı olabiliriz, aşağıda yorumunuz ile bana ulaşım adresinizi de verirseniz ortak oyunlarda zaman geçirebiliriz. Birbirimize keşfettiğimiz yeni internet oyunları önerebiliriz. Ama yok ben internetten oyun falan sevmem diyorsanız sizler para kazanabilirsiniz. Mesela makale yazabilirsiniz. Çevremde makale yazımını alışkanlık haline getiren çok yazar var ve kazançları da baya iyi.

Bazen de sohbet siteleri içerisinde zaman geçirmek beni mutlu ediyor. Uykunuzun kaçtığı zamanlarda kesinlikle sohbet odaları alternatifini de düşünün derim. Hatta bazen karşınızdakinin sohbeti sarmadığında uykunuz bile gelebiliyor.

Sizler de aklınıza gelen fikirleri paylaşın ve birlikte organizasyonlar, etkinlikler düzenleyelim. Yaşasın uykusu kaçanlar kulübü.

16 Kasım 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.57 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.