En yakın dostum

En yakın dostum

En yakın dostum..
Burayı birçok kişi kendi için özel insanı bulduğunu bildirme noktası olarak kullanıyor olabilir ama ben burada dostumu bulmuş biri olarak sizlere ulaşmak istiyorum. İnsanın bu kadar yakın olabileceği, anlattığını hemen anlayabileceği bir dost bulması çok da zor değilmiş. Bunu bana sağlayan mavra.net sahiplerine teşekkürü borç bilirim. İstediğim an bir telefon ile bana ulaşan, arkadaşlık sitesinde eğlenerek geçirdiğimiz o saatler ve dahası artık bizim için her an devam ediyor olacak.
Ona aslında yapacağım tezim için ulaşmış ve sohbet anlamında birkaç soru sormaya başlıyor olacaktım. Konuşma öylesine devam etti ki sanki biz bir birini tanıyan sıkı dostlara olarak burada buluşmuş gibi hissettik. Yani demek o ki arkadaşlık siteleri her zaman sizlere sevgili vermez, bazen de en iyi arkadaşınızı ve dostunuzu buradan bulabilirsiniz.
Bizim için aramızda tek engel yollar. Farklı şehirlerde oturuyoruz ama bunu hiç hissetmiyoruz. Mavra arkadaşlık sitesi bizi oldukça yakınlaştırdı ve yakınlaştırmaya da devam ediyor. Artık beni tanıyan, beni daha iyi anlayan bir arkadaşa sahibim. Bence sizlerde hayatınıza değer katacak yeni arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız hemen siteye üyelik yaparak yepyeni kişiler ile tanışma fırsatını yakalayın. Unutmayın ki birkaç tık ilekolayca açabileceğiniz bir profil ile hayatınızın en değerli kişilerine ulaşmak artık oldukça kolay.

25 Ekim 2016 tarihinde Armerian tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.183 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.