Diablo 3 için beklenen paket açıklandı

Diablo 3 için beklenen paket açıklandı

Diablo 3 için beklenen paket açıklandı

Blizzcon 2016 etkinliğiyle beraber Diablo 3’ün beklenen paket içeriği kesinleşmiş oldu. Oyuncuların kafasında yer alan tüm soru ve sorunlar bu etkinlikle giderildi. İşte sizlere Blizzcon 3 etkinliğinin Diablo 3 hakkında olan kısmı…

Diablo 3 için gelecek olan yeni paket hakkında birçok kez birçok yerde dedikodu dönmüştü. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyordu ve oyuncular sürekli kafa karışıklı yaşıyordu. Bu kafa karışıklığının giderilmesi için yapılan Blizzcon 2016 etkinliğinde tüm sorulara resmi olarak cevap verildi ve açıklamalar yapıldı. Diablo 1’in tekrardan oynanmamasına izin veren Blizzard Entertainment adlı yapımcı firma Diablo 3 yeni paket oluşturacağını ve sunacağını resmi olarak yaptığı etkinlikte açıkladı.

Yukarıda da dediğimiz gibi birçok yerde birçok bilgi yer alıyordu. İnsanların söylediği tüm her şey doğru çıktı. Bir forumda yer alan dedikoduya göre; ‘’The Necromancer’’ adlı sınıfında yeni bir yapı olacağı söyleniyordu. Söylenen bu dedikodu doğru çıktı. Yeni çıkarılacak olan yapı ve paket 2017 yılı içerisinde piyasaya sürülecek.

Diablo 3 yeni sürüm piyasada. Eğer bu yeni pakete geçiş yapmak istiyorsanız ve bir bilgisayar oyuncusu iseniz Diablo 3’ün Reaper Of Souls adlı paketine sahip olmak zorundasınız. Playstation 4 veya Xbox One oyuncusu ise Ultimate Evil Edition adlı sürüme sahip olmanız gerekiyor. Yeni paket ve sınıf hakkında daha sonrasında daha detaylı bilgi vereceğiz.

 

6 Kasım 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.70 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.