Çocukluk aşkımı buldum

Çocukluk aşkımı buldum

Siz yıllar sonra çocukluk aşkını bir arkadaşlık sitesinde bulmak ne demek biliyor musunuz? Peki, onun o olduğunu anlayınca heyecandan nasıl ağlayabileceğinizi tahmin edebiliyor musunuz? İşte ben bunları çok yakın zamanda yaşamış biri olarak buradan tüm Mavra.net sitesi çalışanlarına teşekkür ederim. Çocukluk aşkımın izini taşınmaları ile kaybetmiştim ama sizin sitenizde o karşıma yeniden çıktı hem de en güzel hali ile.
Hemen ona mesaj atarak kendimi tanıttım ve anında tanımasını sağladım. Yazışmalarından onun da çok heyecanlandığını gördüm açıkçası ve bu beni daha da mutlu etti. Şimdi planlarımızı yaptık ve yarın gerçek hayatta bir görüşme ayarladık. Bakalım ben buradan onu bulduğuma bu kadar heyecanlandıysan, onu gördüğüm zaman ne olacağım çok merak ediyorum. Herhâlde pat diye düşüp ölebilirim.
İşin aslı bir arkadaşlık sitesinde eski çocukluk arkadaşımı bulabileceğimi hiç tahmin etmezdin. Onun şuan da erkek arkadaşı yokmuş ve yeni bir ilişkiye de açıkmış. Bu beni oldukça umutlandırdı. Şimdi şuan a bile siteden yazışmaya ve sohbet etmeye devam ediyoruz. Ama çok uzatmamam lazım ve buluşmaya hazırlanamam lazım. Onun karşısına yıllar sonra en güzel halim ile en yakışıklı halim ile çıkmalıyım çöle değil mi? O hala çok güzel. Mavra arkadaş sitesine yüklediği resimleri adeta ben buradayım dedirtiyor ki hoş küçükken bile mahallenin en güzel kızıydı.

22 Ekim 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.82 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.