Call Of Duty, 2. Dünya Savaşını Tekrardan Yaşatacak!

Call Of Duty, 2. Dünya Savaşını Tekrardan Yaşatacak!

Call Of Duty ilk kez 2003 yılında 2. Dünya savaşını anlatmasıyla ortaya çıktı. O yıldan bu yıllara kadar sorunsuz bir şekilde oyunculara bir çok aksiyon dolu sahne yaşattı. Her sürümünde ayrı ayrı maceranın yer aldığı ve tarihi anıların bulunduğu Call Of Duty, 2003 geleneğini tekrarlayacak ve 2. Dünya savaşıyla alakalı yeni bir seri oluşturacak.
Aradan çok uzun yıllar geçmesine rağmen hiçbir şekilde değer kaybetmeyen Call Of Duty halen popüler oyunlar arasında yer alıyor. Oyun yapımcısının çıkartacağı yeni seride Call Of Duty Infinite Warfare’de 2. Dünya savaşından sahneler yer alacak. Bu serinin baş senaristi Thomas Szakolczay ve senarist hiçbir şekilde bilim kurgu oyunu yapmak istemiyor. Call Of Duty bir değişiklik yaparak diğer serilerinden bağımsız olan 2003 serisine devam edecek. Yani kahramanlık öyküleri yer alacak.
Oyuncular bilim kurgu temalı oyunlara hiç sıcak bakmıyorlar ve COD’da bundan daha öncesinde nasibini almıştı. 4 Kasım’da yeni bir COD serisi çıkartılacak ve bu serinin çıkmasının ardından daha net kararların gelmesi bekleniyor. Bilim kurgu temalı oyunlardan nefret eden oyuncular acaba 2. Dünya savaşına ne kadar sıcak bakıyor? Kısa bir süre önce çıkartılan Battlefield 1 biliyorsunuz Dünya’yı kasıp kavurdu ve 1 hafta içerisinde milyonlarca kere satıldı. Call Of Duty’nin oluşturacağı yeni akım nasıl olacak merakla bekliyoruz.

31 Ekim 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.74 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.