Bir Zamanlar New York – The Immigrant

Bir Zamanlar New York – The Immigrant

ABD 2013 yapımı olan  The Immigrat 120 dakika boyunca izleyicisini drama, romantizme ve de gizeme doyuruyor. 17 Temmuz 2015 gösterime giren filmin yönetmen koltuğunda drama konusunda oldukça deneyimli bir isim olan yönetmen James Gray oturuyor. Diğer adı Göçmen olan The Immigrat filminin senaristleri ve yapımcıları da en az yönetmeni kadar usta olan  Ric Menello ve Greg Shapiro dur. Ayrıca filmin yönetmeni olan James Gray filmin senaristliğini ve yapımcılığını da üstlenmiştir.

Bir Zamanlar New York – The Immigrant filminin oyuncu kadrosu oldukça genç ve başarılı oyunculardan oluşmuştur. Marion Cotillard ,  Jeremy Renner ,  Joaquin Phoenix , Dagmara Dominczyk ,  Angela Sarafyan filmin oyuncu kadrosunu oluşturmaktadır.

Filmin konusuna gelince 1920 li yıllarda iki kardeşin ülkerleri olan Polonyo yu terk ederek New York a gelmesiyle hayatlarının tamamen değişmesini anlatıyor. Verem olan kardeşi Magma yı kurtarmak için Ewa kadın ticareti yapan bir adamın eline düşer ve fahişelik yapmaya başlar.  Kuzeninin Ewa nın yanına gelmesiyle her şey değişir.

13 Kasım 2015 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.83 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.