Ben aşık oldum

Ben aşık oldum

Çok açıkça konuşmak gerekirse bu siteye üye olurken aklımdan aşık olmak, deli gibi bağlanmak ve onsuz nefes alamamak gibi duygular asla geçmedi. Amacım biraz arkadaş edinmek, yeni sohbetler kurmak kısaca zaman geçirmekti. Ama sonuç öyle bir gelişti ki ben kendimi kör kütük aşık olarak buldum.
Ona ilk arkadaşlık mesajımı attığımda cevap bile vermeyeceğini düşündüm ama o beni yanılttı. Mavra.net arkadaş sitesinde mesaj attığım ilk kızdı ve ilk kız olarak beni hemen kendine bağladı. Bir başkasına mesaj dahi atmayı bırak profillerine bile bakmadım. Ben onda öyle bir yakınlık, öyle bir sevecenlik gördüm ki birkaç mesajlaşmadan sonra bir baktım ki hoşlanmaya başlamışım bile.
Şimdi ona çok bağlı bir halde kör kütük bir şekilde aşık olarak dolanıyorum. Hemen fırsat bulduğum ilk anda Mavra arkadaşlık sitesine giriyorum ve o ne yapıyor ne ediyor gibi araştırmalara başlıyorum. Attığım mesaja ise o kadar hızlı mesaj veriyor ki, galiba herkesin istediği en güzel duyguyu yakalamış oluyorum.
Bence sizlerde hiç kuşku duymadan ve oldukça rahat bir şekilde arkadaşlık sitesine üye olabilirsiniz. İsterseniz kendi adınız ile isterseniz bir nick ile bunu yapmak çok kolay. Bence sizlerde aşık olacağınız kadını birkaç mesajdan sonra buluyor olacaksınız. En kaliteli arkadaşlıkların olduğu bu adreste kendinizi hiç yalnız hissetmeyeceksiniz.

22 Ekim 2016 tarihinde MavraNet tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.80 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.