Asus Zenfone 3 Geliyor

Asus Zenfone 3 Geliyor

Asus Zenfone 3 geldi geliyor derken bekleyişlerin sonucu belli oldu.

Asus Zenfone 3 piyasaya giriş tarihi netlik kazandı. Asus’un yeni amiral gemisi olan Zenfone 3 birçok meraklı gözleri üzerine toplamaya başardı bile.

Facebook’tan Gelen Asus Zenfone 3 Haberi

Asus firması Facebook kanalı üzerinden açıklamada bulundu. Yapmış olduğu açıklamaya göre 1 Aralık 2016 günü Zenfone 3 çıkış tarihi olarak belirlendi. Türkiye piyasalarına girmesi 2017 yılına kalır söylentilerine rağmen Asus daha hızlı bir yol çizdi ve 1 Aralık 2016 tarihine ürün çıkışını yetiştirdi.

Asus Zenfone 3 Satışları 1 Aralık’ta Başlıyor

Asus’un kendi resmi açıklamasında belirlediği tarih 1 Aralık 2016 günü olup, bu tarih itibari ile satış işlemlerine başlanılacak. Sizler de Zenfone 3 ne zaman Türkiye piyasasına girecek diye merak edenlerdenseniz 1 Aralık 2016 günü itibari ile ürünü satın alabileceksiniz.

Asus Zenfone 3 Fiyatları Hakkında Resmi Açıklama Yok  

Henüz Asus Zenfone 3 fiyatı hakkında gelen resmi bir açıklama yok. Ancak uzun zamandır Türkiye’de gelişi beklenen ürünün tahmini olarak fiyat aralığının 1.250 TL ile 1.450 TL arası bir değerde olacağı düşünülüyor. Asus Zenfone 3 sahibi olmak isteyenler en azından 1.250 TL’lik bir fiyatı gözden çıkartacak.

Asus Zenfone 3 Teknik Özellikleri

Zenfone 3 özellikleri incelendiğinde 5.5 inçlik bir monitöre, 4 GB kapasitelik bir RAM ve 32 GB kapasitesinde bir depolama birimine sahip olacağı konuşuluyor. Görsellerde sergiledikleri resimlerden anlaşılacağı üzere beyaz, altın rengi ve koyu mavi renkler sahip Zenfone 3’ler var. Farklı renk seçenekleri ile piyasaya girecek olan Asus Zenfone 3 satış işlemleri başladığında çok yoğun bir talebin olacağı öngörülüyor.

 

 

 

29 Kasım 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.41 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.