Arabanızda Bulunması Gereken Yararlı 5 Ürün

Arabanızda Bulunması Gereken Yararlı 5 Ürün

Günümüzde kullanılan ve sürekli gelişim içerisinde bulunan teknolojik ürünler arasında navigasyon, araç şarj seti, hızlı şarj adaptörleri, telefon tutucu ve aksiyon kameraları bulunmaktadır. Bu türde teknolojik destekler ile araç sürüş güvenlik kalitenizi yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda kaza risklerini de en aza indirebilirsiniz.

Aracınızda olması gereken en yararlı 5 uygun ürün şunlardır.

 

Joyroom Bluetooth Kulaklıklı Şarj Seti

Aracınızla trafikte seyir haindeyken dikkatinizin dağılmaması adına oluşturulmuş en sade ve şık tasarımlı bir ürün olan JOYROOM Bluetooth kulaklı şarj seti sürüş zevkinizin bozulmasına neden olmadan rahatlıkla telefon görüşmelerinizi yapabileceksiniz. Bluetooth bağlantısı telefonunuz ile kulaklığı eşleştirmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca usb’ den şarj olanağı ile telefonunuzun da şarj olması görüşmelerinizin yarıda kesilmesine neden olmaz.  Telefonunuzlar görüşürken bir yandan da sürüş güvenliğiniz bozulmadan yolculuk etmenin keyfine varabilirsiniz. Yapılan araştırmalarda sürücülerin araç içerisinde telefon kullanımları yüzünden her sene binlerce kazaya karıştıkları gözlemlenmiştir. Artık buna engel olarak tasarlanan bu ürün size oldukça yardım sağlayacaktır.

 

Oramobile Araç İçi Vakumlu Telefon Tutucu

Teknolojik ürün denildiğinde daha elektronik donanımlar aklınıza gelebilir. Fakat bu ürünler tasarımsal olarak sürücülere rahatlık sağlayan kolaylıklar oluşturmaktadır. Arabanızda bulunan navigasyon, müzik oynatıcı vb. türde elektronik malzemelerine akıllı telefonlar ile bluetooh bağlantısı üzerinden kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuzu aracınızda belirlediğiniz yere Oramobile araç içi vakumlu telefon tutucu ile yerleştirmeniz mümkündür.

 

Blitz Power Charge 3.0 Araç Şarj Adaptör

Araçlarda bulunan çakmaklık girişlerinden alınan enerji ile hızlı şarj desteği sağlayan bir ürün olan Blitz Power Charge 3.0 araç şarj adaptör günümüzde piyasada bulunan bu türde ürünler arasında en hızlı hizmeti veren adaptör desteği olarak bilinmektedir. Kısa süreli yolculuklarda bile anında telefonunuzun hızlı şarj olmasını sağlamaktadır.

 

Xiomi ROIDMI Bluetooth Fm ve Araç içi Şarj Adaptörü

 Xiomi ROIDMI adaptörü ile bir yandan FM frekansı görevi ile telefonunuzdan müzik dinleyebilir. Aynı anda telefonunuzu da şarj edebilirsiniz. Bu uygulamaların yanında telefonunuza gelen aramaları da araç içerisinde bluetooth üzerinden cevaplayabilirsiniz. Cihaz üzerinde 2 adet USB port bulunmaktadır. Bu sayede Xiomi ROIDMI Bluetooth Fm ve araç içi şarj adaptörü aynı anda 2 akıllı telefona hızlı şarj hizmeti vermektedir.

 

SJCAM Sj4000 Araç İçi kullanılabilen Aksiyon Kamerası

Bu model  kullanışlı bir aksiyon kamerasıdır. SJCAM Sj4000 hizmetini araç içerisinde de kullanabilirsiniz. Aksiyon kameranızı araç içerisine kurduğunuzda yolculuk esnasında oluşabilecek her türlü olayı kayıt altına alarak bir delil düzeyinde kullanabilirsiniz. Dünya üzerinde bazı ülkelerde araç içi kameralar zorunlu hale getirilmiştir. SJCAM Sj4000 Araç İçi kullanılabilen aksiyon kamerası sayesinde de araç içi kamera dışında yapmak istediğiniz her türlü çekimi gerçekleştirebilirsiniz.

1 Aralık 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.51 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.