8 Dakika Diyeti

8 Dakika Diyeti

 

Kilolu olmaktan Utanmanın ne demek olduğunu bilen bir kişi olarak diyen uzmanımız küçüklüğünden beri sağlıksız bir hayat sürdüğünü bildirmektedir. Enerjisine ne olmadığını ve her gün başının ağrıdığını söyleyen uzmanımız astım rahatsızlığını da bildirmektedir. Mide ağrılarından bol su ve bitki çayları içmekten yemek yemekten hızlı kilo kaybetmeye başlayan Georgiacurus ağrıları artarak hastaneye kaldırılmış ve apandisitinin patladığını öğrenmiştir. Yaşadığı Bu üzücü olaydan sonra yeme alışkanlıklarını tamamen değiştirmiştir.

Süt ürünü ve kırmızı et Fazla yemeği bıraktığından işlenmiş gıdalardan tam tahıllı ve sebzelere geçiş yaptığından bahsetmektedir. Bol su içmeyi su ürünlerinin yemeği artırdığını anlatmaktadır. Baş ağrılarının ve fazlasını daha kısa süre içinde kesildiğini fark etmiş olarak kendini daha da enerjik hissettiğinden bahsetmektedir. İnsanlara yardım etmek için kendini adayan Georgia Cruz insanlara en iyi kilo vermenin yöntemleri açıklamak için kendini adamış bulunmaktadır.

Program nasıl uygulanacak

28 günü kapsayan ve mucizevi bir şekilde kilo verdiren Sabahları 8 dakika 3 temel kuralla desteklenmektedir.

8 dakika uygulamasıyla İlk yapacağımız şey uyanma konuşması yani motivasyonunu artıracak ve Kendi içinizde konuşacaksınız. Bu da sizin için yeterli olacak heyecanı sağlayacaktır. Bu konuşmayı yaparak kilo verme hedeflerinizi belirleyerek kilolarınızdan kurtulmak için kendimizi ikna etmelisiniz. Olumsuz düşünmektense olumlu düşünerek nefes alma şeklinizi değiştirerek gizli bir enerji kaynağı yaratabilirsiniz. Bir saniye içinde ruh halinizi düzeltebilir özgüveninizi ortaya çıkarabilirsiniz ve de günlük olarak konuşmanızla beraber yaptığınız farklılıkları da yazmanız yeterli olacaktır.

Fiziksel formunuz 2 süper hızlı hareket günde sadece 8 dakika zaman almaktadır ve de muhteşem sonuçlarla sizleri karşılamaktadır metabolizmanızı hızlandırarak form kazanmanıza ve yağlarınızı yapmanıza muhteşem bir şekilde yardımcı olacaktır.

Beslenme alışkanlıklarının forma girebilirsiniz. Beslenme programı yemekten yoksun bırakılmadan ve de duyguları uyandırmadan sizlere yardımcı olmaktadır. Her diyette olduğu gibi Bunda sadece Omega 3 yağları değil her türlü ya Hatta tereyağ Doymuş yağları bile kullanabilirsiniz. Sadece az miktarda kullanarak ve de dikkat ederek istediğimiz sonuca ulaşabilirsiniz ama Omega 3 içeren yağları daha fazla kullanarak daha az yemek yiyebilirsiniz ve de yediklerinizden daha fazla keyif alabilirsiniz. Metabolizmanızda hızlandırarak hastalıklardan da uzak kalabilirsiniz.

Keten tohumu yağı kullanım kullanması gereken yağların başında gelen keten tohumu yağı ekmek üyemize reçel yerine Sabahları bunu sürebilirsiniz. Bunuda eritilmiş bir tereyağ gibi düşünebilirsiniz. Sebzelerin üzerine tuz kullanmak yerine yemeklerinizin üzerine bir kaşığı keten tohumu yağı kullanabilirsiniz.. Fazla yemek yemenizi engellemek istiyorsanız Akşam yemeğinden bir saat önce bir çay kaşığı keten tohumunu bir kase yağsız yoğurtla karıştırarak yiyin. Çorbalarını sana bir kaşık keten tohumu yağı satarak daha kısa sürede doyabilirsiniz metabolizmanızı hızlandırarak Daha lezzetli yemekler yemenizi sağlayacak olan keten tohumu sizlere de son derece faydalı olacaktır.

11 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.65 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.