4.5 G Ayarları Nasıl Yapılır?

4.5 G Ayarları Nasıl Yapılır?

1 Nisan 2016 tarihinde merakla beklediğimiz 4.5 G hayatımıza girdi. 4,5 G ile uyumlu olan telefonlarımız çok daha hızlı bir hal aldı.  4,5 G on kat daha hızlı internet anlamına gelmektedir. Faturalarda hiçbir fiyat farkı Ortaya çıkmayacak. 4,5 G ile hızlanan internetten dolayı daha fazla video indirecek daha çok film seyredeceksiniz. Bu yüzden de interneti fazla kullandığınız için daha fazla Fatura ödemek zorunda kalacaksınız. Çünkü  internette 32 GB internet yeterli olurken 4,5 G  neredeyse 6 GB  internet bile sizlere yeterli gelmeyecektir.

 

Telefon ayarları 4,5 G’ ye geçebilmek için öncelikle sim kartınızı yenilemeniz gerekiyor. Bütün operatörler sim kartlarınızı şu anda ücretsiz olarak değiştiriyor. SIM kartınızı değiştirdiğiniz anda Hattınız 4,5  g’ye taşınmış oluyor .

Android Samsung cep telefonu 4,5 G ayarları nasıl yapılır?

Kartınızı değiştirdiniz Ama gene de dört buçuk telefonunuz göstermiyorsa Telefonunuzda bir ayar yapmanız gerekiyor olabilir. Samsung gibi telefonlar 4,5 G ayarlarının nasıl yapıldığını sizlere anlatıyoruz.  Telefonunuzun ayarlar bölümüne geldiğiniz takdirde şebeke ayarları bölümde şebeke modu ayarına Gelin 4G ya da lt olarak bulunan ayara tıklayın. 4,5 G gibi kullanabilmek için bu ayarlardan birisi tıklanmış olması gerekiyor. 3G ya da 2G şebekesi Seçili olursa telefonunuz 4,5 G den faydalanamaz.

 İphone 4 buçukta telefon ayarları nasıl yapılır

İphone için 4,5 G ye ayarları ayarlar hücresi yani hücresel veri kısmına tıklayarak veri kısmına Life iphonelarda 4,5 G yazmıyor.  Life olarak geçiyor Life olarak seçili ise Telefonunuzda  4,5 g’yi kullanabiliyorsunuz demektir.  İsterseniz aynı yerden 3G yi de seçebilir bununla kullanmaya devam edebilirsiniz cep telefonu ekranlarında dört buçuk girme yazıyor markalara ve modellere göre değişen yazılımlar bulunmaktadır

7 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.63 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.