3. Ay Kutlaması

3. Ay Kutlaması

Bundan 3 ay önce öylesine giriş yaptığım ve üyelik oluşturduğum profilimin bana dünyaya güzeli bu kızı tanıştıracağına asla inanmazdım. Biraz zaman geçirmek ve oyalanmak için giriş yaptığım Mavra sitesinden neredeyse tüm gece kopmadan yazışmaya devam ettiğim bir kız arkadaş buldum. Öyle ki o gece neredeyse uyumayı bile unutmuştum. Oysa bir giriş yapıp çıkacaktım öyle değil mi?
Bazen yaptığınız hesaplar sizi bir türlü bulmuyor. Ben de bu kadar değer vereceğim kız arkadaşımı sohbet sitesinden edineceğim diye asla düşünmezdim ama aslında en doğal arkadaşlıklardan biri olduğunu anladım. Sonuçta birbirimiz ile tüm gün ve gece konuşma fırsatı buluyor ve yakınlaşabiliyoruz. Dertlerimizi ortaya koyuyor ve birbirimizi daha iyi anlayabiliyoruz.
Yaklaşık 1 aydır artık arkadaşlık seviyesinden çıktık ve sevgili olma yolunda ilerdik. Önümüzde ki günler bizlere neler gösterir bilemem ama bence sevgili olmasa da daha birçok dost bulacağımıza inanıyorum. Mavra.net yetkililerine tekrar tekrar teşekkür etmek istiyorum çünkü onların sayesinde bu harika insanları ve en önemlisi benim için özel olan kişiyi buldum. Eğer sizlerde henüz aradığınızı bulamadıysanız bence pes etmeyin. Kim bilir belki de hayatınıza çıkacak kadın daha yeni bugün üye oldu ne dersiniz? Bekleyin ve görün. Bu arada sitede dolaşın ve aradığınızı bulmaya çalışın. Biz şimdi 3. Ay kutlamamızı yapıyoruz ama bu umarım daha nice 3 aylar, 3 yıllar olacak şekilde devam ediyor olacaktır.

22 Ekim 2016 tarihinde Armerian tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.105 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.