250 Liraya Bilgisayar

250 Liraya Bilgisayar

chromebit
Eski monitörünüzü veya android uyumlu olmayan televizyonunuzu bilgisayar yapmaya ne dersiniz? O halde Google ve Asus ortak yapımı olan ve 85 dolar fiyatı ile satışa sunulan Chromebit’ i tanımalısınız. 75 gram ağırlığındaki cihaz sadece bir parmak boyunda.2 Gb ram ve 16 GBlık belleğe sahip olan cihazın görüntüsü küçücük olmasına rağmen işlevi oldukça şaşırtıcı boyuttadır.Chromebit herhangi bir monitörü veya televizyon ekranını Chrome OS işletim sistemli bir bilgisayara HDMI portundan bağlanarak dönüştürüyor.
Chromebit Bluetooth özelliği ile HDMI portundan bağlandığı televizyon yada monitörü uzaktan klavye veya mous sayesinde yönlendirebilirsiniz. Chrome OS yüklü bir bilgisayarın tüm özelliklerini taşıyan ve yanı sıra bir çok web işlemini yapabilen Choremebit’ i televizyonunuza veya monitörünüze bağlandıktan sonra çok fazla bir ayar gerektirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz.
85 dolarlık fiyatından da anlaşıldığı üzere tam bir bilgisayar görevi göremesede Chromebit hayatınızı kolaylaştırmayı planlıyor.

20 Kasım 2015 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.63 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.