2017 Yılında Merakla Beklenen 8 Oyun

2017 Yılında Merakla Beklenen 8 Oyun

Oyun sektöründe yaşanan hızlı gelişmeler ve sürekli olarak gerçekliği artan oyunlar piyasaya sürülmektedir. Önümüzdeki sene bu sektörde tatmin eden ve heyecanla beklenen oyunlar karşımıza çıkacaktır. Özellikle de bu sene ekranın karşısından kendimizi alamadığımız bazı oyunların devamının da gelmesi oyun severlerin meraklandırdı. Oyun firmalarının açıklama yaptığı en sağlam 8 open world türünde oyun piyasaya sunulacaktır.

Piyasalarda bu sene şov yapan Sony ve Gamescom 2016 da önümüzdeki sene serilerinin devamlarının geleceğini açıkladılar. Hatta tamamlanan oyunların videolarının da sunumlarını yaptılar. Open world türünde gerek hikâyesi gerekse görselliği bakımından oyun severleri adeta çılgına çevirdi. Oyunda sağlam planlanmış ve kaliteli işler çıkarttıklarını belirten firmaların önümüzde sene de satış rekorları kıracaklarını ve oyun severlerin heyecanını arttıracaklarını söylemişlerdir. Sektörde Pc, Xbox, Play station türünde oyun konsollarında oluşturulacaktır.

1-)*  Red Dead Redemption 2

2-)*  The Legend of Zelda: Breath of the Wild

3-)*  Horizon Zero Dawn

4-)*  Metal Gear Survive

5-)*  Ghost Recon Wildlands

6-)*  Mass Effect Andromeda

7-)*  Cyberpunk 2077

8- )*  Destiny 2

Destiny 2 oyunu kurucu firmalar Bungie ve Activision firmaları tarafından yapılan açıklamalarda Destiny 2 oyunun PC’ye geldiği yönünde bilgiler bulunmaktadır. Bu gelişmeler ışığında Aralık ayında daha geniş çapta bilgiler sosyal medya’da paylaşılacaktır. Destiny2 hakkında henüz daha tanıtım videosu dahil bulunmamaktadır.

 

 

 

1 Aralık 2016 tarihinde sevdam tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.43 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.