2016 Yaz Saç Modelleri

2016 Yaz Saç Modelleri

Kadınlar canları sıkıldığı anda en kolay değiştirebilecek oldukları yerleri saçlarıdır. Her sene Farklı renkler modeller farklı tonlar ve de boş farklılıklarla muhteşem bir görüntüye sahip olabilirler. Bizlerde siz değerli okurlarımız için 2016 nın trend saç modellerini siz değerli okurlarımız için Araştırdık.

Iddaalı renkler

Her 2016 da da göz dolduruyor pastel neon bakır kızılı şarap tonları platin sarısı ambarlar ve daha çok farklı renklerden oluşur.

Günümüzde trend olan ve gün geçtikçe Artan saç renklerinden sıkılan kadınlar Hatta erkekler bile farklı renklerde saçlarını boyaya biliyor. Farklı renkler için çaba gösterenler endişe etmeyin biz saç renklerini sizler için Araştırdık ve de bütün inceliklerini teker teker elden geçirdik.

Neon saç renkleri

Çalışan bayanlar için kullanımı daha zor ama özgür ruhlu olanlar için modayı fazlasıyla takip edenler için farklılıklardan hoşlananlar için neon yani mavi saç rengi çok farklı bir görünüm de sizlerin de değiştirecektir.

Neon pembe saç rengi

Neon saç renkleri turuncu platin saçlar iddaalı görünen saç renklerinden oluşmaktadır. Teni daha soluk görünenler için ve de sınırlarımızı biraz zorlamak istiyorsanız farklı örnekler sizleri de cezp edecek.

Platin saç rengi modelleri

İddaalı pastel renkler daha cool gözükmek isteyenler için işte 2016 modası olan Muhteşem ve farklı görüntülü olan platin mavi pembe ve de çılgın renklerden oluşmaktadır. Baştan çıkarıcı Ve muhteşem farklı renklerde Sizlerin de adeta baştan çıkaracak.

 

Pastel saç renkleri

Her sene farklı renkte olan modaya ayak uydurabilmek çok kolay değildir. Her sezon Gözde olan şarap tonlarına uygulamak ister misiniz? Çalışan bayanlar göz kamaştırıcı bir görüntüye sahip olmak istiyorlarsa çok hoş şarap tonlarını kullanabilirler.

Şarap kırmızı saç rengi

Doğal renklerle saçlarınızı boyayıp çılgın ve göz alıcı renklerle uçları renklendirmek ister misiniz? İsterseniz iddialı saç renginizi sadeleştirilebilir isterseniz de çılgın ve gösterişli renklerle saçlarınızı boyayabilirsiniz. Sizlerde saç renginiz ile ilgili arada kaldıysanız ombre saçlar Tam da sizlere göre bir model olacaktır.

Ombre saç rengi

2016 da ombre saç renkleri muhteşem farklılıklar sizlerinde hayatına katmak için tasarlanmıştır. Biraz cesur olarak istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

8 Nisan 2016 tarihinde Derya tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.61 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.