2016 Kadın Ayakkabı Modelleri

2016 Kadın Ayakkabı Modelleri

2016 kadın ayakkabı modelleri dendiği zaman akla ilk traktör topuk ayakkabı modelleri geliyor. Deri ceket ve birçok montla kombin etmesi kolay olan traktör topuk ayakkabıların birçok farklı modeli var. Fakat en çok tercih edilen yanları açık ve yüksek topuk zire ayakkabılar. 2016 yılının kış aylarında kadınların yarısından çoğunun ayağını süsledi.

Yaz aylarının gelmeye başlaması ile traktör topuk ayakkabılar yerlerini stiletto ayakkabılar, kalın topuklar ve lazer kesim ayakkabılar yerini almaya başladı. Özellikle stiletto kadınlar için bütün elbiselerle kombin yapılabilir olduğu için en çok tercih edilenler arasında. Hem taytlarla hem, kumaş pantolonlarla hem de kot pantolon ile kolaylıkla giyilebildiği için birçok modeli kadınların dolabını süslemektedir. Lazer kesimli ayakkabılar ise genellikle bacağı açık kombinler de kullanılır. Mini şortlar, mini etekler ve mini elbiselerin altına en şık görünen ayakkabı türüdür.

Topuklu ayakkabı sevmeyen ya da gideceğe yere uygun olmayan kadınların en çok tercih ettiği modeller ise sandaletlerdir. Sahil kenarlarında genellikle tek parmaklı sandaletler kullanılırken, daha kırsal yerlerde ya da ayağını rahat seven insanlar normal sandalet modellerini kullanırlar. Sandalet denildiği zaman akla genellikle spor kıyafetler gelse de bu yıl çıkan taşlı ve parlak sandaletler istenilen elbise modeli ile kolaylıkla kombin edilebilir. Düz bir sandalet her şey ise kombin edilirken, bu tarz parlak ve taşlı sandaletler sadece şık ve alımlı görünen kıyafetlerde kullanılabilir.

12 Nisan 2016 tarihinde damla tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.95 kez incelendi. Yazıyı Facebook , Twitter , Google da arkadaşlarınla paylaş.